Інтерактивний тренінг «Мої життєві цінності»

1 травня 2024 року для студенток, які мешкають в університетському гуртожитку №2 (бульвар Ігоря Шамо, 18/2), у межах Програми розвитку соціальної активності здобувачів освіти відбулося інтерактивне заняття «Мої життєві цінності». Тренінг провели аспірантки кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Анастасія Котелевець та Ірина Нохріна разом зі студентками Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Марією Гончаренко, Анною Благою та Кариною Обуховою.

Під час заняття методом «мозкового штурму» було опрацьовано поняття «цінності»: здобувачі освіти вчилися визначати власні життєві цінності та їх пріоритетність, працювати у команді. Учасники тренінгу отримали подарунок – довідник із актуальними порадами-завданнями.