Фестиваль науки – 2024: Круглий стіл «Сучасні підходи до вивчення історії та суспільства. Історичне мислення»

Дата проведення: 21 травня 2024 року
Час: 15:30
Формат проведення: дистанційно (платформа Google Meet), ідентифікатор зустрічі: meet.google.com/kzp-rmmv-jbk
Цільова аудиторія: вчителі закладів загальної середньої освіти, педагогічні, науково-педагогічні, наукові працівники міста Києва
Спікер: Оксана Салата, завідувачка кафедри історичної та громадянської освіти Інституту післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, докторка історичних наук, професорка.

Під час заходу учасники обговорять нові підходи до вивчення історії України та всесвітньої історії, представлять наукові досягнення з актуальних питань історії.

Festyval nauky

Створено: 08/05/2024 12:58