Фестиваль науки – 2024: ІІ Всеукраїнський форум молодих сходознавців

Дата проведення: 23-24 травня 2024 року
Час: 10:00
Формат проведення: дистанційно (платформа Zoom/Meet)
Цільова аудиторія: студенти, магістранти, аспіранти, докторанти, молоді та досвідчені вчені; наукові та науково-педагогічні працівники
Реєстрація: до 23 травня 2024 року на офіційному каналі за тегом #ІІфорумсходознавців
Спікери:
Патрік Хайн, експерт у сфері зовнішньої політики Азійського регіону, японознавець, член Школи глобальних японознавчих досліджень Накано при Університеті Мейджі;
Ірина Костанда, кандидат філологічних наук, доцент кафедри китайської філології Київського національного лінгвістичого університету; досвідчений китаєзнавець, автор книг.
Олена Кулінич, письменник, фахівець у галузі культурології та дипломатії країн Азійского регіону та ін.

Лекції стосуватимуться лінгвокультурології, безпекового середовища, міжнародних відносин у країнах Азії. На лекцію обраного/их спікера/ів можна зареєструватися в окремих анонсах на офіційному телеграм-каналі Факультету східних мов.

Впродовж дня діятимуть панелі доповідей учасників форуму.

Детальніше про захід.

Festyval nauky