Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ

Шановні вступники в Магістратуру та Аспірантуру
Київського столичного університету імені Бориса Грінченка!

Відповідно до Правил прийому до Київського столичного університету імені Бориса Грінченка у 2024 році для вступу на освітні програми другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти обов’язково складається ЄВІ – Єдиний вступний іспит (іноземна мова та Тест загальних навчальних компетентностей та на окремі спеціальності магістратури ЄФВВ – Єдине фахове вступне випробування (педагогіка та психологія, психологія та соціологія, економіка та міжнародна економіки, облік та фінанси, управління та адміністрування, політологія та міжнародні відносини, інформаційні технології) (детальний перелік освітніх програм, для яких передбачено складання ЄФВВ міститься в Додатку 7 до Правил прийому до Київського столичного університету імені Бориса Грінченка в 2024 році).

Реєстрація для вступників в магістратуру (ЄВІ, ЄФВВ) та аспірантуру (тільки ЄВІ) для складання ЄВІ/ЄФВВ у 2024 році здійснюється:

очно – особисто вступником у філіях Приймальній комісії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка (пн – чт: 09.00 – 17.00, пт: 09.00 – 15.45, обідня перерва: 12.00 – 12.45).

Очна реєстрація вступників до магістратури за адресами:

• м. Київ, вул. Левка Лук’яненка, 13 Б, кабінет 102 А.
  • м. Київ, вул. Левка Лук’яненка, 13 Б, кабінет 113 А (Студентський офіс №1).
  • м. Київ, бульвар Ігоря Шамо, 18/2, ауд. 126 (Студентський офіс №2).

Очна Реєстрація вступників до аспірантури за адресою:

• м. Київ, вул. Бульварно Кудрявська 18/2, кабінет 114 (Докторська школа).
    *Звертаємо увагу, що очна реєстрація з особистою присутністю вступника є більш швидким та зручним способом.

дистанційно – шляхом заповнення форми реєстрації (посилання на форму реєстрації відкриється 07.05.2024 о 09:00  та буде доступним до 18.00 29.05.2024).

Термін реєстрації:
з 09.00 07 травня 2024 р. до 18.00 29 травня 2024 р.

Перелік документів скановані (або фото) копії яких необхідні для реєстрації (для дистанційної реєстрації - завантажуються у форму реєстрації) або подаються до Приймальної комісії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка (за вказаними адресами):

• заповнена заява-анкета зі своїм накладеним кваліфікованим електронним підписом (КЕП); (посилання на анкету відкриється 07 травня 2024 р. о 9.00) з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка). Заява-анкета складається з кількох сторінок, має бути завантажена у форму реєстрації одним файлом;
  • документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України: книжечка - сторінки 1-2; ID-картка – обидві сторони – документи, що містять декілька сторінок завантажувати одним файлом);
  • облікова картка платника податків (за наявності), РНОКПП;
  • фотокартка (чорно-біла або кольорова) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (з урахуванням норм наведених у пунктах 3-7 розділу ІІІ Вимог до відцифрованого образу обличчя особи, фотокарток, що подаються для оформлення або обміну документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, та фотографічного зображення на них) (файл jpg або png);
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) – для осіб, які завершили навчання до 2022 року включно; якщо дані в дипломі та паспорті відрізняються (зміна прізвища) просимо додатково надсилати фотокопії підтверджуючих документів (свідоцтво про укладання шлюбу, зміни імені і т.д.);
  • довідка видана за місцем навчання щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу із зазначенням реквізитів (серія, номер) документа на підставі якого здійснювався вступ – лише для осіб, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання);
  • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о - для осіб, що потребують створення особливих (спеціальних) умов.

Звертаємо увагу! Якщо вступник планує подати документи для вступу на кілька різних магістерських програм, то йому потрібно буде вибрати з переліку відповідні предметні тести, необхідні для вступу на кожну з них. Проте варто пам’ятати, що для охочих проходити ЄФВВ діятиме правило: не можна вибирати більше двох предметних тестів ЄФВВ.

Перелік населених пунктів в Україні де будуть відкриті центри проведення ЄВІ, ЄФВВ у 2024 році.

Перелік закордонних населених пунктів, де будуть відкриті центри тестування.

Корисні посилання: