Збір книг для укриттів Херсонщини

Квітень 2024 року
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

У рамках молодіжної ініціативи «Book Shelter» щодо реалізації проєкту «Українська книга в укриттях Херсонщини» було ініційовано збір книжок з метою утворення мобільних бібліотечних куточків в укриттях деокупованих населених пунктів Херсонської області.

Протягом березня 2024 року в приміщеннях Бібліотеки Київського столичного університету імені Бориса Грінченка проходив збір книжок для проєкту «Один студент – одна книжка для Херсона».

Під час проведення проєкту було подаровано понад 100 примірників різножанрових видань для дорослих та дітей. І перша партія книжок вже відправлена до Херсону! Тепер жителі Херсонщини, які проживають під постійними обстрілами, зможуть проводити час в укриттях за читанням книжок.

Щиро дякуємо студентам, науково-педагогічним працівникам Університету та всім охочим, що долучилися до такого важливого проєкту та поділилися книгами та частинкою свого серця з тими, хто цього так потребує! Ми впевнені, що ці книжки знайдуть своїх читачів та будуть для них корисними!

Нагадуємо, що акція триває до кінця травня 2024 року і ви можете залишити книги для жителів Херсонщини в приміщеннях бібліотеки в кожному з навчальних корпусів.

Окрім того, в бібліотеці триває збір російських книг, які потім будуть здані на переробку, а виручені кошти передані на потреби ЗСУ.

Ціль 11. Сталий розвиток міст і громад

Матеріали надані Бібліотекою Університету Грінченка