Онлайн-день відкритих дверей

07 травня 2024 року
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

07 травня 2024 року відбувся 13-й у цьому навчальному році Онлайн-день відкритих дверей Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Дистанційна зустріч була присвячена Правилам прийому – 2024. На захід зареєструвалося більше 100 абітурієнтів з Києва та різних областей України, які активно цікавилися деталями майбутньої вступної кампанії та особливостями навчання.

Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олексій Жильцов розповів про особливості цьогорічного вступу, ознайомив учасників зустрічі зі строками прийому заяв і документів, конкурсного відбору, зарахування на навчання тощо. Відповідальний секретар Приймальної комісії Євген Антипін консультував майбутніх вступників і надавав відповіді на запитання, які виникали в процесі зустрічі.

Крім того, співробітники НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності розповіли про переваги вступу до Університету Грінченка, серед яких: практико-орієнтованість, широкий вибір освітніх програм, активна міжнародна співпраця, потужна матеріально-технічна база та дружня грінченківська родина. Після зустрічі всі зареєстровані учасники отримали корисні посилання, що стануть у нагоді при виборі ЗВО для вступу.
Нагадуємо, що Онлайн-дні відкритих дверей проводяться раз на два тижні (кожен перший та третій вівторок місяця о 15:00 в Google Meets або Zoom).

Щоб зареєструватись, заповніть гугл-форму.

Матеріали надані НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

Онлайн-день відкритих дверей