Вітаємо переможницю Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціальної та економічної інклюзії!

Вітаємо переможницю Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціальної та економічної інклюзії у 2023-2024 н.р.!

30 квітня 2024 року
м. Умань

За результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціальної та економічної інклюзії, який проводився в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, диплом ІІІ ступеня отримала Маслун Анна Олегівна, студентка ІV курсу (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти) спеціальності «Спеціальна освіта» освітньої програми «Логопедія» Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти.

Вітаємо переможницю та наукового керівника Скрипник Тетяну Вікторівну, доктора психологічних наук, старшого наукового співробітника, професора кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Результати конкурсу

Ціль 04. Якісна освіта

Матеріали надані НМЦ досліджень, наукових проєктів та програм

Вітаємо Маслун Анну!