Змагання з плавання у м. Вишгород

28 квітня 2024 року
м. Вишгород

У неділю, 28 квітня 2024 року, команда Grinchenko Swimming взяла участь у благодійних змаганнях з плавання під назвою «Splash Sprint», що проходили на базі ВМК ДЮСШ у м. Вишгород.

У змаганнях окрім наших спортсменів взяли участь понад 130 учасників із 7 ДЮСШ. Від команди Grinchenko Swimming взяли участь 28 плавців, які здобули 16 медалей: 2 золоті, 7 срібних та 7 бронзових.

Два наші вихованці також взяли участь у запливах на вибування серед 8 найсильніших учасників за результатами дистанції 50 метрів вільним стилем серед юнаків. У запливах після трьох етапів напруженої боротьби, переміг спортсмен нашої школи Іван Яцков, здобувши Кубок змагань серед юнаків, випередивши свого суперника менш ніж на одну секунду.

На змаганнях було зібрано 45 610 гривень, які були передані волонтерам для придбання FPV дронів на потреби ЗСУ.

Ми пишаємося вихованцями команди басейну Університету Грінченка і висловлюємо вдячність нашим тренерам: Валерію Мазуренку, Катерині Мазуренко, Діані Захаровій, Віталію Бутку, Катерині Кудрі та Кристині Фесенко за високопрофесійну підготовку вихованців до змагань.