Конференція трудового колективу Університету 30 січня 2014 р.

30 січня 2014 року, в Актовій залі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася Конференція трудового колективу Університету, відповідно до статей 32 та 37 Закону України «Про вищу освіту», Статуту Київського університету імені Бориса Грінченка, Наказу Ректора за №657 від 27 грудня 2013 року «Про скликання конференції трудового колективу Університету». У заході взяли участь 467 делегатів від усіх структурних підрозділів й студентів Університету та Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва Оксана Миколаївна Добровольська.

Учасники конференції хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих під час сутичок у м. Києві.

Ректор Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України Віктор Олександрович Огнев’юк прозвітував про свою діяльність у 2013 році (детальніше). Після запитань до Віктора Олександровича та виступів кількох співробітників університету, відповідно до ст. 37 Закону України «Про вищу освіту» Конференція трудового колективу схвалила діяльність ректора за звітній період та одноголосно оцінила роботу як «задовільну».

Відбулося вручення нагород і відзнак університету.

Нагрудний знак «Відмінник столичної освіти» отримали:

• Леонтьєва Ольга Володимирівна, завідувач науково-методичного центру cтандартизації та якості освіти.
  • Олексюк Ольга Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор завідувач кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв.
  • Тупиця Юрій Іванович, старший викладач кафедри фізичного виховання Гуманітарного інституту.

Медаллю Бориса Грінченка нагороджені:

• Бондарева Олена Євгенівна, доктор філологічних наук, професор, директор Гуманітарного інституту.
  • Ангелова Мар’яна Степанівна, керівник навчально-виробничого комплексу «АстудіЯ.

Нагрудним знаком «За служіння Університету» нагороджені:

• Боринець Надія Іванівна, доцент кафедри методики природничо-математичної освіти і технологій Інституту післядипломної педагогічної освіти.
  • Євдокимова Лілія Григорівна, старший викладач кафедри фізичного виховання Гуманітарного інституту.
  • Метелюк Валентина Іванівна, старший викладач кафедри психології Педагогічного інституту.
  • Пастушенко Валентина Петрівна викладач циклової комісії української мови, літератури та культури Університетського коледжу.

Іменну стипендію імені Бориса Грінченка присуджено:

• Юрченко Ірині Миколаївні – студентці 5 курсу Гуманітарного інституту;
  • Хаблову Антону Григоровичу – студенту 4 курсу Інституту суспільства;
  • Плотніковій Аллі Олександрівні – студентці 4 курсу Інституту людини;
  • Бачинській Валентині Вікторівні – студентці 3 курсу Педагогічного інституту;
  • Маліку Максиму Сергійовичу – студенту 3 курсу Інституту мистецтв;

Відповідно до Положення про щорічний Конкурс на здобуття премії імені Бориса Грінченка та рішення Конкурсної комісії визначити переможцями Конкурсу 2013 року таких викладачів Університету:

у номінації “Наукові монографії”:

І місце - Михайловський Віталій Миколайович, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України Інституту суспільства, автор монографії “Еластична спільнота. Подільська шляхта в другій половині XІV – 70-х роках XVІ століття”;

ІІ місце - Єременко Олена Володимирівна, доктор філологічних наук, професор, заступник директора Гуманітарного інституту з навчальної роботи, автор монографії “Міжродовий синкретизм в українській літературі XX ст.”;

ІІІ місце - Олексюк Ольга Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв, керівник авторського колективу колективної монографії “Герменевтичний підхід у вищій мистецькій освіті”;

у номінації “Підручники, навчальні (навчально-методичні) посібники для вищих навчальних закладів (друковані, електронні)":

ІІ місце - Срібняк Ігор Володимирович, доктор філософії Українського Вільного Університету (Німеччина), доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри всесвітньої історії Інституту суспільства, автор підручника “Історія журналістики країн світу (XVII – XX ст.)”;

ІІІ місце - Кайрис Олена Дмитрівна, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри практичної психології Інституту людини, автор навчального посібника “Практикум із загальної психології”;

у номінації “Твори у сфері мистецтва”:

І місце - Буйгашева Алла Борисівна, Заслужений художник України, член спілки художників України, доцент кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Інституту мистецтв;

ІІ місце - Крюкова Ганна Олексіївна, член спілки художників України, старший викладач кафедри образотворчого мистецтв та дизайну Інституту мистецтв;

ІІІ місце - Бородай Олександр Андрійович, Заслужений художник України, член спілки художників України, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Інституту мистецтв;

ІІІ місце - Жиров Василь Володимирович, завідувач кабінетом, лаборант;

Диплом

Левітасу Феліксу Львовичу, доктору історичних наук, професору та колективу кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання, за підготовку комплексу методичних матеріалів для проведення заходів присвячених життю та діяльності Бориса Дмитровича Грінченка «Грінченківською стежиною йдемо…..».

В рамках заходів до 150-річчя від дня народження великого Просвітителя України Бориса Дмитровича Грінченка, усіх делегатів було запрошено до перегляду фільму «Інший… «инщий» Грінченко»…, створеного навчально-виробничим комплексом «АстудіЯ» нашого Університету. Автори проекту - журналіст Мар'яна Ангелова, режисер-постановник Андрій П'ятницький.