Ви тут: Головна Конференція ТК Конференція трудового колективу Університету 23 грудня 2014 р.

Конференція трудового колективу Університету 23 грудня 2014 р.

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Статуту Університету, наказу ректора «Про скликання конференції трудового колективу» №547 від 04.12.2014 р., у вівторок, 23 грудня 2014 року, в актовій залі навчального корпусу №1 (вулиця Маршала Тимошенка, 13-Б) відбулося засідання Конференції трудового колективу Університету.

Чисельний склад Конференції – 453 делегати, які представляли всі структурні підрозділи Університету та студентське самоврядування.

В роботі конференції взяла участь директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва Фіданян Олена Григорівна, яка представляла Власника – Київську міську раду (Київську міську державну адміністрацію).

Ректор Університету, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України Віктор Олександрович Огнев’юк виступив зі Звітом про свою роботу у 2014 році (детальніше).

Після обговорення Звіту, відповідно до Закону України «Про вищу освіту» Конференція трудового колективу схвалила роботу ректора за звітний період та одноголосно оцінила її як «задовільну».