Ви тут: Головна Методологічні семінари Методологічний семінар «Організація самостійної роботи студентів із використанням платформи Moodle»

8 лютого 2013 року за адресою просп. Тичини, 17, Інститут психології та соціальної педагогіки відбудеться методологічний семінар «Організація самостійної роботи студентів із використанням платформи Moodle» для викладачів, які пройшли навчання на курсах 1,2,3 хвиль (Інститут психології та соціальної педагогіки, Інститут мистецтв, Педагогічний інститут, Університетський коледж).

План семінару:

10.00 - 10.30 - Пленарна частина. Модератор - проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Київського університету імені Бориса Грінченка Н.В. Морзе.

10.40-11.40 - Практична частина