Ви тут: Головна Інформація Науковцям Навчання, засноване на дослідженнях

Навчання, засноване на дослідженнях

На початку 2016 року в Університеті розпочався проект “Формування готовності викладачів Університету до здійснення навчання, заснованого на дослідженнях” у рамках Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України, що реалізується на підставі спільних домовленостей Інституту вищої освіти НАПН України, Британської Ради в Україні, Фундації лідерства для вищої освіти (Сполучене Королівство), за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Мата проекту – розробити та провести апробацію програми формування готовності викладачів до здійснення навчання, заснованого на дослідженнях. Проектом передбачено вивчення та узагальнення досвіду зарубіжних закладів вищої освіти щодо запровадження навчання, заснованого на дослідженнях; створення фокус-групи викладачів для розробки програми формування готовності до здійснення навчання, заснованого на дослідженнях; вироблення критеріїв оцінки якості навчання, заснованого на дослідження; проведення циклу навчальних семінарів-тренінгів для учасників фокус-групи; презентація одержаних результатів та проведення науково-методичної конференції.

Запрошуємо викладачів Університету Грінченка до фокус-групи.

Ви тут: Головна Інформація Науковцям Навчання, засноване на дослідженнях