“Сучасний університет очима студентів”

IMG_388215 березня 2012 року
Вул. Тимошенка, 13-б

15 березня 2012 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція “Сучасний університет очима студентів”, у якій взяли участь близько 100 студентів з вищих навчальних закладів України, зокрема з Київського університету імені Бориса Грінченка, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного педагогічного університету імені Драгоманова, Києво-Могилянської академії, Кременецького обласного гуманітарно-педагогічний інституту імені Тараса Шевченка, Луганського державного медичного університету, Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка, Донбаського державного технічного університету, Національної академії внутрішніх справ.

Під час пленарного засідання з вітальним словом до учасників конференції звернулася проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор Л.Л.Хоружа.

З науковими доповідями виступили: Джозеф Беднарек та Анна Анджеєвська, доктори наук Академії спеціальної педагогіки ім. Марії Грегоревської (м. Варшава, Республіка Польща) (доповідь “Педагогічна терапія сучасних інформаційних технологій”); Р.Ю.Кожушко, голова “Наукового товариства студентів та аспірантів”, керівник Студентського бізнес-інкубатора “Молодіжний бізнес-центр” Київського національного університету технологій та дизайну, кандидат технічних наук, доцент (доповідь “Комерціалізація знань студента, як показник рівня фахової підготовки сучасного спеціаліста”); О.В.Шапочкіна, старший викладач кафедри романо-германських та східних мов Київського університету імені Бориса Грінченка (доповідь “Неформальна університетська освіта в Німеччині”); Н.В.Лендьєл, викладач кафедри романо-германських та східних мов Київського університету імені Бориса Грінченка (доповідь “Навчання в Джедзянському педагогічному університеті (КНР): погляд з середини”); О.М.Кузьменко, молодший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії освітології Київського університету імені Бориса Грінченка (доповідь “Роль студентства у формуванні та розвитку ідеї Університету”); Л.Нестеренко, голова Студентського наукового товариства Київського університету імені Бориса Грінченка, студентка ІІ курсу спеціальності “Журналістика” (доповідь “Університет – шлях до мрії”).

Після пленарного засідання студенти взяли участь у презентації конкурсних проектів.

У конкурсі на кращий проект на тему “Сучасний університет у сучасному загальноуніверситетському освітньому просторі” переможцями стали:

І місце: Рижко-Семенюк Сніжана, студентка V курсу Інституту лідерства та соціальних наук Київського університету імені Бориса Грінченка;

ІІ місце: Виноградова Аліса, студентка І курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

Дениско Світлана, Кравчук Катерина, Науменко Серафима, студентки Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

ІІІ місце: Рибай Микита, студент V курсу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка; Широков Андрій, студент V курсу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

У конкурсі на кращий проект на тему “Роль студентства у підвищенні якості університетської освіти ” переможцями стали:

І місце: Дигун Поліна, Щипська Марина, студентки ІІ курсу Інституту лідерства та соціальних наук Київського університету імені Бориса Грінченка;

Куян Катерина, Ткаченко Максим, студенти ІІ курсу Інституту психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка.

ІІ місце: Герасименко Марія, студентка IV курсу Інституту психології та соціальної педагогіки;

Кукса Анатолій, студент IV курсу Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка;

Євтович Тетяна, Бишова Наталія, студентки ІІІ курсу Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

ІІІ місце: Любова Ганна, студентка VI курсу Державного закладу “Луганський державний медичний університет”.

Переможці конкурсів були нагороджені почесними дипломами та грошовими преміями. Усі учасники конференції отримали сертифікати.