Ви тут: Головна Інформація Науковцям Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Події Засідання наукового англомовного кіно-дискусійного клубу

Засідання наукового англомовного кіно-дискусійного клубу

11 листопада 2016 року відбулося засідання наукового англомовного кіно-дискусійного клубу KUBG Movie Club, що був створений за ініціативи Наукового товариства Університету Грінченка. Всі охочі вивчати англійську мову мали можливість переглянули британсько-американський історичний трилер «Гра в імітацію» про британського математика, логіка, криптоаналітика та батька сучасної інформатики Алана Тюрінга.

Після перегляду учасники об’єдналися у міні-групи й обговорили побачене. Мова спілкування – лише англійська!

Презентацію та обговорення фільму провела Тетяна Жулкевська – куратор англомовного кінодискусійного клубу, член Наукового товариства, аспірантка Університету, викладач кафедри англійської філології та перекладу.

Контакти:
Тетяна Жулкевська