Ви тут: Головна Інформація Науковцям Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Події Засідання наукового англомовного кіно-дискусійного клубу

Засідання наукового англомовного кіно-дискусійного клубу

Дата: 23 лютого 2017 року
Місце: Київський університет імені Бориса Грінченка

23 лютого 2017 року відбулося засідання наукового англомовного кіно-дискусійного клубу KUBG Movie Club за підтримки Наукового товариства Університету Грінченка. Всі охочі вивчати англійську мову мали можливість переглянути американсько-британський науково-фантастичний кінофільм Інтерстеллар «Interstellar» про міжзоряні подорожі в інші виміри від відомого кінорежисера Крістофера Нолана.

В основу сюжету лягли наукові праці американського астрофізика Кіпа Торна, який займався дослідженням гравітаційних полів і можливостей створення машини часу. Картина демонструвалася мовою оригіналу з англійськими субтитрами. Після перегляду учасники об’єдналися у міні-групи й обговорили побачене.

Дякуємо Тетяні Жулкевській, куратору англомовного кінодискусійного клубу, члену Наукового товариства, аспірантці Університету, викладачу кафедри англійської філології та перекладу, за презентацію та обговорення фільму!