Images-loading

25.09.2017р. - Конференція членів (делегатів) Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Грінченка

Дата: 25 вересня 2017 року

Місце: Київський університет імені Бориса Грінченка

 

25 вересня 2017 року відбулася щорічна Конференція членів (делегатів) Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка.

На порядок денний були винесені такі питання:

  • Звіт діючого голови Наукового товариства Університету Грінченка Куцика Руслана.
  • Презентації кандидатів на виборні посади голови, заступника голови Наукового товариства Університету та виборного представника з-поміж числа аспірантів і докторантів до складу Вченої ради Університету.
  • Про обрання таємним голосуванням голови, заступника голови Наукового товариства Університету.
  • Про обрання таємним голосуванням виборного представника з-поміж числа аспірантів і докторантів до складу Вченої ради Університету.
  • Про призначення секретаря Наукового товариства за поданням обраного голови Наукового товариства.

За підсумками таємного голосування головою Наукового товариства Університету Грінченка стала Мусіяченко Ольга, викладач циклової комісії суспільних дисциплін і правознавства Університетського коледжу; заступником – Попова Альона, асистент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини; представником з-поміж числа аспірантів і докторантів до Вченої ради Університету – Головатенко Тетяна, аспірантка та викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту. За поданням новообраного голови секретарем Наукового товариства Університету Грінченка було призначено Колбасюк Лоліту, студентку IV курсу Факультету права та міжнародних відносин.

ВІТАЄМО Мусіяченко Ольгу, Попову Альону, Головатенко Тетяну з перемогою і бажаємо наснаги та плідної праці на благо нашого Університету!