Images-loading

07.06.2018р. – Засідання Ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Грінченка

Дата: 07 червня 2018 року
Час: 08:00-19:00
Місце: Київський університет імені Бориса Грінченка, вул. М.Тимошенка, 13 Б.

 

07 червня 2018 року відбулося заключне у поточному навчальному році засідання Ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Грінченка.

Засідання розпочалося із вступного слова Голови Наукового товариства Мусіяченко Ольги Сергіївни, яка презентувала звіт діяльністі Наукового товариства за 2017/2018 н.р., далі всі присутні мали змогу проаналізувати плюси та мінуси в роботі Наукового товариства, а також обговорити плани на наступний навчальний рік. Цей рік був насичений різними заходами. Наша команда здійснила продуктивну роботу, намагалася створити атмосферу, в якій кожен з членів наукового товариства міг би знайти щось своє. Засідання завершилося привітанням членів Наукового товариства, а саме врученням подяк, грамот та подарунків.

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка висловлює щиру вдячність за активну роботу, всебічну підтримку всім, хто долучився до діяльності НТ. Нам дуже приємно, що ви були весь цей час з нами та допомагали в організації та проведенні наукових заходів. Саме за вашої підтримки ми зробимо цей навчальний рік цікавим та насиченим.

В наступному році очікуємо ще більше цікавих подій!