Всеукраїнська студентська науково-практична конференція “Розвиток студентської науки - найкраща інвестиція у майбутнє”

13 березня 2014 року
м.Київ

13 березня 2014 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулась Всеукраїнська студентська науково-практична конференція “Розвиток студентської науки  найкраща інвестиція у майбутнє”.

У ній взяли участь близько 100 студентів з різних вищих навчальних закладів України, зокрема з Київського університету імені Бориса Грінченка, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Київського національного торговельно-економічного університету.

На початку конференції з вітальним словом до учасників звернулась проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор Хоружа Л.Л.

На пленарному засіданні з науковими доповідями виступили Зубченко О.С., завідувач науково-методичного центру досліджень, наукових проектів та програм Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент (тема доповіді “Науково-дослідна робота студентів у сучасному університеті”), Литвин С., голова Освітнього відділу студентського парламенту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, студент IV курсу факультету психології (тема доповіді “Досвід роботи Клубу Розвитку як інтерактивної освітньо-наукової платформи”, Снітко М.А., викладач та аспірант кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка (тема доповіді “Формування у підлітків безпечної поведінки в Інтернет-мережі: від роздумів до апробації”), Ташлай А., голова Студентського наукового товариства Київського університету імені Бориса Грінченка, студентка ІІ курсу напряму підготовки “Філологія (українська мова і література)” Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка (тема доповіді “Соціальна активність студента-науковця як основний чинник його особистісного зростання”).

На секційних засіданнях учасники конференції презентували свої конкурсні проекти.

Переможцями у конкурсі на кращий проект на тему “Розвиток науки в університеті: погляд сучасного студента” стали:

І місце

• Джафаров Джумшуд, студент ІІ курсу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана;

ІІ місце

• Огарь Юлія, Дудар Марія, студентки IV курсу Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка;
  • Пономаренко Ганна, Бондаренко Тетяна, Ященко Ганна, Вітер Альона, Жакун Віта, Свяженіна Марина, Чеповецька Людмила, Цибаровська Ніна, Сліпець Ігор, студенти IV курсу Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка;

ІІІ місце

• Хрієнко Дарина, Захарова Катерина, студентки ІІІ курсу, Сізоненко Катерина, Матузна Анна, студентки ІІ курсу Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка;
  • Бородавко Марія Сараєва Тетяна, студентки IV курсу Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

Переможцями у конкурсі на кращий проект на тему “Наукова ідея ‒ інвестиція в майбутнє” стали:

І місце

• Сафтюк Василь, студент IV курсу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка;

ІІ місце

• Постой Ірина, студентка IV курсу Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка;
  • Воронько Валерія, Ходаківська Анастасія, студентки ІІ курсу Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка;

ІІІ місце

• Галайда Тетяна, студентка VІ курсу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка;
  • Кудіон Руслан, студент ІІ курсу Інституту суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка.

Усі студенти, які представляли свої конкурсні проекти отримали сертифікати учасника конференції. Переможців конкурсів було нагороджено почесними дипломами та грошовими преміями.

IMG_2004
IMG_2014