Шановні роботодавці!

Київський університет імені Бориса Грінченка запрошує Вас до співпраці! Пропонуємо Вам такі форми співпраці:

• розміщення інформації щодо актуальних вакансій на інформаційних ресурсах Університету (сайт, соціальні мережі, інформаційні стенди);
  • участь у «Ярмарках вакансій» Університету;
  • проходження студентами практик/стажувань в компанії (установі, організації);
  • проведення професійних майстер-класів для студентів Університету від провідних фахівців компанії (установи, організації);
  • проведення презентації роботодавця та організація ознайомчих екскурсій на підприємство (установу, організацію) для студентів та випускників Університету.

Якщо Вас зацікавила будь-яка із форм співпраці, заповніть відповідну заявку або ж зверніться до Відділу практики і працевлаштування НМЦ стандартизації і якості освіти: