Images-loading

20 – 22 лютого 2015 року у Києві відбулась Всеукраїнська конференція Української асоціації студентського самоврядування на тему: "Перспективи та виклики реформи вищої освіти: студентський погляд".

У заході взяли участь близько 120 студентів із більш ніж 70 університетів України, у тому числі і представники студентського самоврядування Київського університету імені Бориса Грінченка. Під час активної дискусії обговорювались нагальні питання, що наразі турбують студентську спільноту: забезпечення якості освіти, виплати стипендій, фінансування органів студентського самоврядування, взаємодія із профспілками, проблеми імплементації закону "Про вищу освіту" та інше.

Окрім того, в рамках конференції проходила ІХ Генеральна асамблея Української асоціації студентського самоврядування, на якій Студентський парламент Київського університету імені Бориса Грінченка став членом студентської організації УАСС. Також було обрано керівний склад та виконавчий комітет організації.

УАСС є представником інтересів українського студентства в Європейському союзі студентів та єдиною українською студентською організацією, визнаною як національне об’єднання студентів України, міжнародною спільнотою. Основними напрямками діяльності УАСС є соціально-правовий захист студентів, якість вищої освіти, розвиток студентського самоврядування та міжнародне співробітництво.

З нагоди відзначення «Дня захисника України», рішення ректорату від 26.09.2016 р. про надання Державної цільової підтримки у вигляді часткового відшкодування витрат на навчання студентам, які навчаються за кошти фізичних осіб та відносяться до категорії «дітей учасників бойових дій з числа осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та брали участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення», листа Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

ПІБ студента

16.

Пономаренко Ольга Олександрівна

РЗГб-1-13-4.0д

Факультет здоров’я, фізичного виховання та спорту

17.

Бойчук Олексій Сергійович

ФВб-3-15-4.0д

18.

Лашевич Дмитро Сергійович

ФВб-1-14-4.0д

19.

Паскевич Данило Сергійович

ЗЛб-1-14-4.0д

Історико-філософський факультет

20.

Греб Іванна Вячеславівна

ІСб-2-13-4.0д

21.

Ситнік Аліна Миколаївна

ІСб-2-13-4.0д

Факультет права та міжнародних відносин

22.

Зіневич Яна Олександрівна

ПРб-1-15-4.0д

23.

Левадна Марина Олександрівна

МІб-1-15-4.0д

24.

Роговець Микита Сергійович

ПРб-1-15-2.0д

25.

Харитончук Анна Сергіївна

МІб-1-13-4.0д

Факультет інформаційних технологій та управління

26.

В Київському університеті імені Бориса Грінченка працює

Microsoft IT Academy

Якщо у Вас виникає запитання: «Навіщо воно нам?!»,

то пропонуємо ознайомитись з наступною інформацією:

Більше 50% професій сьогодні вимагають того чи іншого рівня володіння ІТ. За оцінками експертів, до 2017 року потреба зросте до 77% у всіх професіях. Таким чином, у найближчі роки спостерігатиметься значний дефіцит фахівців з необхідним набором ІТ навичок. У свою чергу це створить певний рівень очікувань ІТ кваліфікації випускників ВНЗ. У відповідь на потреби ринку праці, Microsoft створив та постійно оновлює зміст програми IT Academy.

Програма дозволяє проводити високоякісне навчання за авторизованими курсами Майкрософт. Отримані в результаті навчання знання, вміння та навички дозволяють слухачам скласти іспит на МІЖНАРОДНИЙ СЕРТИФІКАТ ІТ-професіонала або користувача.

При реєстрації в MicrosoftITAcademy Ви отримаєте доступ до:

• Системи дистанційного навчання E-learning з набором онлайн курсів;
  • Навчальних курсів для викладачів ВНЗ;
  • Планів занять та супутних навчально-методичні матеріалів;
  • Сертифікаційних іспитів Microsoft для викладачів та слухачів курсів;
  • Набору пакетів Microsoft Office для навчальних лабораторій.

Отримані в результаті навчання знання та навички дозволять досконало оволодіти роботою в середовищі Microsoft Office, стати фахівцем у галузі інформаційних технологій з різних спеціальностей (технічна підтримка настільних і портативних комп'ютерів; адміністрування комп'ютерних систем, мереж і баз даних; розробка складних додатків і баз даних у різних середовищах); педагоги на високому рівні можуть оволодіти ІКТ та використовувати технології у викладацькій діяльності, згідно рекомендацій UNESCO ICT Competency Framework for Teachers. Всі Ваші здобутки підтверджуються МІЖНАРОДНИМ СЕРТИФІКАТОМ!

Реєстрація на курси MicrosoftITAcademy

Посилання для входу (для зареєстрованих користувачів)  - http://itacademy.microsoft.com/?whr=default

Дізнатися детальніше про переваги IT Academy для студентів ви можете ТУТ

mita