Images-loading

22 червня 2017 року о 10:00 в адміністративному корпусі головний бухгалтер Університету Ірина Босенко провела семінар із ведення фінансової документації Студентського самоврядування. Представники студ.активу отримали роз'яснення та рекомендації щодо ведення документації з фінансових питань, вивчили положення Кошторису щодо процедури нарахування стипендії, порядку відшкодування коштів за відрядження. Також обговорювали питання щодо можливості оформлення Студентського Парламенту як Громадської організації та питання щодо відшкодування коштів переселенцям.

 

Автор: Кучеровська Вікторія 

10 червня 2017 року на базі Національного Авіаційного Університету відбувся ІІІ Всеукраїнський з'їзд органів Студентського самоврядування ВНЗ України.

В рамках З'їзду було обрано другого представника студентів до Національного агенства забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). Їм став координатор національного об'єднання студентських експертів з питань якості вищої освіти при асоціації студентів - Микита Євфстіфеєв.

НАЗЯВО – це один з органів управління у сфері вищої освіти, створений для здійснення контролю та гарантування якості освіти, яку надають університети, а також для забезпечення прозорості їх діяльності.

Впевнені, що обраний студент гідно представлятиме наші інтереси в Агентстві, не підпадатиме під політичні впливи, буде абсолютно незалежним і сприятиме якісній та ефективній роботі Агентства.

Автор: Юрганова А.Р. - президент Студентського парламенту

 

31 жовтня 2014 року в навчальному корпусі №1 Київського Університету імені Бориса Грінченка у форматі відкритого діалогу відбулась традиційна зустріч Студентського парламенту з ректором Віктором Олександровичем Огнев’юком.

Віктор Олександрович поінформував присутніх про позитивні рішення, прийняті адміністрацією Університету щодо питань, ініційованих студентською громадою. Зустріч пройшла продуктивно у відвертому спілкуванні, була насичена цікавими актуальними ідеями, засвідчила розуміння молоддю значення дієвої громадянської позиції. В ході діалогу розмова торкнулася перспектив роботи студентського парламенту Київського університету імені Бориса Грінченка щодо розширення співпраці з вищими навчальними закладами міста Києва та України, важливого аспекту діяльності парламенту - взаємодії із кожним студентом нашого Університету, визначення форматів різнопланових акцій, спрямованих на підтримку студентів-грінченківців, які перебувають у зоні АТО на Сході України.

Відкрита зустріч-діалог Студентського парламенту з ректором Університету стала проявом свідомого прагнення грінченківської молоді ефективно працювати заради спільної справи при підтримці старших наставників.  

26 травня 2017 року на Співочому полі зібрав під своїм крилом гостей з усіх куточків України фестиваль «Віночок миру і добра», де краса і традиція злились воєдино. Навіть сильна злива не завадила учасникам виступити, а глядачам отримати велике задоволення від краси українських дівчат та їх оригінальних віночків. До того ж, у фестивалю була тепла й сонячна підтримка від Ніни Матвієнко – берегині української пісні.

Великою подією стало встановлення Рекорду України в номінації «Мистецтво». Такого великого віночку Київ ще не бачив. Участь у його плетінні взяли не тільки конкурсантки, а й гості свята. Діти з дитячих будинків сплели близько 150 віночків і надіслали організаторам для встановлення Рекорду. Згодом, навколо нього закружляли і учасниці Першого конкурсу віночків. Їх прикраси були зроблені з штучних квітів, фруктів, гілочок і стрічок. А щоб судді могли краще роздивитися цю красу дівчата зі сцени, під веселу українську пісню, продемонстрували всі таланти, багатство та неповторність традицій нашого народу.

Студентка І курсу нашого Університету Ярослава Куліш, яка навчається за напрямом «видавнича справа та редагування», отримала «Гран-Прі» фестивалю за найбільший та найкреативніший віночок. Музою цього свята та головою журі була Катерина Потлова – відомий дизайнер вишуканих українських прикрас. У зверненні до журі, гостей та учасників заходу Ярослава Куліш зазначила: «Для мене, як однієї з учасниць, було надзвичайно приємно представляти місце, в якому я народилась - рідний Запорізький край, та другу домівку - Київський університет імені Бориса Грінченка. Правду кажуть, що українські дівчата найгарніші, а коли вони одягають віночки, то їх красі немає меж. «Віночок миру і добра» ще раз всіх у цьому переконав.»

Щиро вітаємо Ярославу із здобуттям Гран-Прі та пишаємося тим, як яскраво та надзвичайно колоритно було продемонстровано усю красу нашого Університету!

Матеріали надав Студентський парламент

Автор: Юрганова А.Р. - президент Студентського парламенту 

 

 

 

18 березня о 19:20 на телеканалі ZIK відбувся прямий ефір ток-шоу "Київський форум" з Реною Назаровою.

Організатори даного ефіру, присвяченого молодіжним проблемам, - заступники голови Студентської ради КПІ Дмитро Афанасьєв та Євгеній Бульда. Головною темою стало питання міграції студентів за кордон, її причини та можливі наслідки для нашої країни.

Учасниками програми були: Міністр освіти і науки С.М. Квіт, Міністр молоді та спорту Д.С. Булатов, почесний голова Студентської ради КПІ Олег Десятов, голова Студентської ради КПІ Максим Гусак та представники студентських організацій провідних вишів Києва, зокрема і голова Студентського парламенту Київського університету імені Бориса Грінченка – Анастасія Григорук.

Окрім міграційних проблем студентів нашої країни було розглянуто й інші не менш важливі питання. Голова УАСС Ліза Щепетильникова висловила свої думки щодо пошуку ефективних шляхів уникнення відтіку молоді за кордон.

«Ми сьогодні маємо створювати інструменти, і ті можливості для студентів, які нададуть державі спроможність утримувати цей інтелектуальний капітал, цю енергію, яку ми сьогодні маємо. Українські перспективи з позицій деяких держав стали більш відкритими і широкими, ніж вони були до Європейської революції. Ми маємо розуміти, що сьогодні, провівши нарешті реформу освіти, ми зможемо надати молоді цю якість тут, в Україні», – зазначила вона.

Народний депутат Лілія Гриневич, голова Комітету з питань освіти і науки Верховної Ради України акцентувала увагу присутніх на ще одій важливій позиції: «Я переконана, що влада, яку привів народ ціною свого життя, повинна навчитися говорити правду. Ми маємо відійти від системи подвійних стандартів. Молоді люди вже в системі освіти, нажаль, з перших кроків зустрічаються з корупцією та протекціонізмом. Вони втрачають надію, що своїм талантом, можна тут, в рідній країні, чогось досягти. Мабуть, оце й найважливіше, що ми маємо змінити. Не може бути цих подвійних стандартів. Систему протекціонізму ми повинні зламати, починаючи з системи освіти», – вважає Л.Гриневич.

Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов у прямому ефірі соціального ток-НЕшоу «Київський форум» на телеканалі ZIK запросив усіх бажаючих на засідання автомайдану, де він розкаже, на що витрачені кошти, зібрані під час Євромайдану. Окрім цього, він висловив готовність співпрацювати зі студентською молоддю, залучати її до обговорення нагальних проблем. «Ми намагаємося побудувати роботу Міністерства, орієнтуючись на запити суспільства. Для того, щоб окреслити і вподальшому реалізувати актуальні освітні перспективи, необхідно вести з молоддю відкритий діалог, генерувати конструктивні ідеї, які зможуть стати основою нової державної програми», – сказав Міністр.

На запитання: «Що робити майбутньому вчителю, енергійному, креативному, готовому працювати в школі, але якщо тебе належним чином не підтримає держава?» Міністр освіти і науки Сергій Квіт зауважив, що зараз стан країни вкрай важкий. Стабілізуючи ситуацію в Україні, ми спрямуємо зусилля на підвищення статусу вчителя, щоб ця професія стала по-справжньому престижною!