Images-loading

13 жовтня відбулося розширене засідання Центральної виборчої комісії студентського парламенту Університету Грінченка. Голова Центральної виборчої комісії Павлова Анастасія оголосила результати виборів до студентського самоврядування Університету Грінченка , які відбулися 11 жовтня 2017 року. Було зазначено, що участь у голосуванні взяли 42,6 % студентів. Результат є значним, а явка на вибори в Київському університету імені Бориса Грінченка - найвища черед ВНЗ Києва.

Вітаємо з перемогою на виборах до студентського самоврядування новообраного президента студентського парламенту Університету Грінченка Станіслава Маляра та його команду!

Доля самоврядування рідного університету в надійних руках! Бажаємо усім представникам новообраного активу університету виправдати довіру виборців, креативу, натхнення та професійних досягнень!

З усіма результатами виборів ви можете ознайомитись в протоколах Центральної виборчої комісії.

22 червня 2017 року о 10:00 в адміністративному корпусі головний бухгалтер Університету Ірина Босенко провела семінар із ведення фінансової документації Студентського самоврядування. Представники студ.активу отримали роз'яснення та рекомендації щодо ведення документації з фінансових питань, вивчили положення Кошторису щодо процедури нарахування стипендії, порядку відшкодування коштів за відрядження. Також обговорювали питання щодо можливості оформлення Студентського Парламенту як Громадської організації та питання щодо відшкодування коштів переселенцям.

Автор: Кучеровська Вікторія

maliar1. Маляр Станіслав Анатолійович - студент V курсу Факультету права та міжнародних відносин, спеціальність "Міжнародні відносини" та Факультету інформаційних технологій та управління, спеціальність "Фінанси та кредит".

2. kucherovskaКучеровська Вікторія Олександрівна - студентка IV курсу Факультету інформаційних технологій та управління, спціальність "Математика".

piankova3. П`янкова Єлизавета Ігорівна - студентка ІІІ курсу Історико-філософського факультету, спеціальність "Історія".

10 червня 2017 року на базі Національного Авіаційного Університету відбувся ІІІ Всеукраїнський з'їзд органів Студентського самоврядування ВНЗ України.

В рамках З'їзду було обрано другого представника студентів до Національного агенства забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). Їм став координатор національного об'єднання студентських експертів з питань якості вищої освіти при асоціації студентів - Микита Євфстіфеєв.

НАЗЯВО – це один з органів управління у сфері вищої освіти, створений для здійснення контролю та гарантування якості освіти, яку надають університети, а також для забезпечення прозорості їх діяльності.

Впевнені, що обраний студент гідно представлятиме наші інтереси в Агентстві, не підпадатиме під політичні впливи, буде абсолютно незалежним і сприятиме якісній та ефективній роботі Агентства.

Автор: Юрганова А.Р. - президент Студентського парламенту