Images-loading

Дівчата з усієї країни, в обличчі студенток Київського університету імені Бориса Грінченка, привітали Воїнів АТО з Днем всіх закоханих. Подякували за те, що вони стоять на сторожі нашого сну та життя. Захищати кожного дня нашу країну – це тяжкий труд! Але навіть у такі дні потрібно пам’ятати про кохання та любов, адже з цими почуттями можна подолати всі труднощі! Вони заслуговують на справжню Любов, бо саме за її перемогу вони і боряться!

13 жовтня відбулося розширене засідання Центральної виборчої комісії студентського парламенту Університету Грінченка. Голова Центральної виборчої комісії Павлова Анастасія оголосила результати виборів до студентського самоврядування Університету Грінченка , які відбулися 11 жовтня 2017 року. Було зазначено, що участь у голосуванні взяли 42,6 % студентів. Результат є значним, а явка на вибори в Київському університету імені Бориса Грінченка - найвища черед ВНЗ Києва.

Вітаємо з перемогою на виборах до студентського самоврядування новообраного президента студентського парламенту Університету Грінченка Станіслава Маляра та його команду!

Доля самоврядування рідного університету в надійних руках! Бажаємо усім представникам новообраного активу університету виправдати довіру виборців, креативу, натхнення та професійних досягнень!

З усіма результатами виборів ви можете ознайомитись в протоколах Центральної виборчої комісії.

maliar1. Маляр Станіслав Анатолійович - студент V курсу Факультету права та міжнародних відносин, спеціальність "Міжнародні відносини" та Факультету інформаційних технологій та управління, спеціальність "Фінанси та кредит".

2. kucherovskaКучеровська Вікторія Олександрівна - студентка IV курсу Факультету інформаційних технологій та управління, спціальність "Математика".

piankova3. П`янкова Єлизавета Ігорівна - студентка ІІІ курсу Історико-філософського факультету, спеціальність "Історія".

22 червня 2017 року о 10:00 в адміністративному корпусі головний бухгалтер Університету Ірина Босенко провела семінар із ведення фінансової документації Студентського самоврядування. Представники студ.активу отримали роз'яснення та рекомендації щодо ведення документації з фінансових питань, вивчили положення Кошторису щодо процедури нарахування стипендії, порядку відшкодування коштів за відрядження. Також обговорювали питання щодо можливості оформлення Студентського Парламенту як Громадської організації та питання щодо відшкодування коштів переселенцям.

Автор: Кучеровська Вікторія