Images-loading

Курси доуніверситетської підготовки

Готуємось до ЗНО!

vdp zno 2017

З 2 жовтня 2017 р. починають працювати 6-місячні підготовчі курси до зовнішнього незалежного оцінювання 2018.

Розклад занять

слухачів курсів доуніверситетської підготовки на 2017-2018 н.р.
термін навчання 6 місяців (початок 2 жовтня 2017р.)

Навчальна дисципліна

День тижня

Час занять

Понеділок

Рисунок

бул. І.Шамо, 18/2

П’ятниця

Українська мова і література

Субота

Журналістика

П’ятниця

Вартість навчання

на 6-місячних підготовчих курсах у 2017-2018 н.р.

Назва дисципліни

Кількість навчальних годин за 6 міс.

Вартість дисципліни

за 6 місяців (грн.)

Українська мова і література

150

3600

Журналістика

Рисунок

Хореографія

Музичний інструмент,

постановка голосу

2700

Відділ доуніверситетської підготовки є структурним підрозділом Київського університету імені Бориса Грінченка й проводить освітню та профорієнтаційну діяльність, пов’язану з підготовкою до вступу в ВНЗ та проходженням зовнішнього незалежного оцінювання.

До складу слухачів курсів доуніверситетської підготовки зараховуються учні випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, випускники училищ, шкіл, ліцеїв, гімназій, а також випускники минулих років. Набір слухачів на підготовчі курси здійснюється згідно з графіком проведення занять.

6 місяців (жовтень – квітень)
5 місяців (листопад - квітень)
4 місяці (грудень — квітень)

5 причин для відвідування курсів

1. Навчаючись на курсах, Ви підвищите свій рівень знань для подальшого вступу до нашого Університету або до будь-якого іншого ВНЗ України.

2. Вас психологічно та організаційно підготують до незалежного тестування.

3. Ви отримаєте об’єктивну оцінку власних знань, випробуєте на собі унікальну систему проходження незалежного тестування.

4. Навчання здійснюється згідно з програмами зовнішнього незалежного оцінювання Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/. На заняттях слухачі пишуть проміжні тематичні тести, а на останньому занятті з кожного предмета абітурієнти проходять підсумкове оцінювання, яке максимально наближене до тестів ЗНО.

5. Кваліфікація наших викладачів підтверджена науковими ступенями, вони є авторами підручників, мають значний досвід роботи зі вступниками та в приймальній комісії. На заняттях викладачі використовують сучасні інформаційні методики навчання, також слухачі матимуть можливість дистанційно отримувати додаткові завдання.

Форма навчання – вечірня (з понеділка по п’ятницю з 16.00)

Субота – з 10.00

Університет запрошує вступників на курси доуніверситетської підготовки та надає унікальну можливість підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з таких дисциплін за адресою: вул.Тимошенка, 13-Б:

• українська мова і література

• історія України

• англійська мова

• математика

• біологія

• журналістика

Підготовка до творчого конкурсу проходить за адресою: б-р І. Шамо, 18/2

• постановка голосу

• музичний інструмент

• хореографія

• рисунок

Щоб стати слухачем курсів, необхідно подати такі документи:

• заяву слухача;

• копію коду платника податку одного з батьків;

• паспортні дані одного з батьків;

• копію паспорта слухача (1, 2, 11 сторінки) або свідоцтва про народження;

• 1 фото розміром 3 х4.

Зарахування до складу слухачів здійснюється на підставі укладеного договору про надання освітньої послуги та оплати за семестр або повний курс навчання.

Заяви приймаються з 1 вересня.

Цікава інформація

Пропонуємо нові курси з підготовки до творчого конкурсу з журналістики. Ми навчимо вас спостерігати і аналізувати факти, події і явища сучасного життя, визначати найсуттєвіше, зосереджувати увагу на основному, об'єктивно подавати інформацію, орієнтуватися на практичний досвід роботи журналістів. критично оцінювати творче надбання засобів масової інформації, робити ґрунтовні висновки, прогнозувати наслідки реалізації таких висновків, спілкуватися з людьми, налагоджуючи творчі й особистісні контакти.

Адреса відділу доуніверситетської підготовки:

м. Київ, вул. Тимошенка, 13-Б, каб. 116

Тел. 428-34-07