Images-loading

Сторінка в розробці

Dudar_Olga

Дудар Ольга Володимирівна

Голова Ради молодих учених Університету, доцент кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання Інституту післядипломної педагогічної освіти.

Кандидат історичних наук з наукової спеціальності 07.00.01 – історія України; тема дисертації “Черниговские губернские ведомости у суспільно-політичному житті України в другій половині ХІХ – на початку ХХст.”.

У 2004 році закінчила Ніжинський державний педагогічний університет імені М.Гоголя (спеціальність “Методика середньої освіти”, кваліфікація “Вчитель історії і правознавства”).

Bodnenko_FOTO

Бодненко Дмитро Миколайович–відповідальний представник Інституту суспільства в бюро РМУ Університету, голова РМУ Інституту суспільства, доцент кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін Інституту суспільства.

Кандидат педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти; тема дисертації “Підготовка викладачів вищого навчального закладу до здійснення дистанційного навчання”.

У 2002 році закінчив Черкаський державний університет імені Богдана Хмельницького (спеціальність “Фізика”, кваліфікація “Спеціаліст фізики твердого тіла, викладач фізики”).

vinnikova

Віннікова Наталія Миколаївна– завідувач науково-методичного центру досліджень, наукових проектів та програм, доцент кафедри української літератури, компаративістикb і соціальних комунікацій Гуманітарного інституту.

Кандидат філологічних наук з наукової спеціальності 10.01.01– українська література; тема дисертації “Естетична система Михайла Ореста: ґенеза, творча реалізація”.

У 2002 році закінчила філологічний факультет Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.

oliynyk

Олійник Світлана Миколаївна– доцент кафедри української літератури та компаративістики Гуманітарного інституту.

Кандидат філологічних наук з наукової спеціальності 10.01.01 – українська література; тема дисертації “Інтертекстуальні та жанрово-стильові параметри фантастики Олеся Бердника”.

У 2006 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка (кваліфікація “Магістр філології, фахівець з української мови та літератури, викладач”).

batailuk

Байталюк Ольга Михайлівна  – викладач кафедри суспільно-політичних дисциплін і правознавства Інституту суспільства.

У 2005 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова (викладач правознавства, юрист).

venglovska

Венгловська Олена Анатоліївна – викладач кафедри педагогіки Педагогічного інституту.

У 2000 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова (спеціальність “Дошкільне виховання”).

Навчається в аспірантурі Київського університету імені Бориса Грінченка, працює над дисертацією “Розвиток дошкільної освіти на Київщині (кінець ХХ – початок ХХІ століття)”

melnik

Мельник Наталія Іванівнастарший викладач кафедри дошкільної освіти.

Кандидат педагогічних наук зі спеціальності 13.00.08 – дошкільна педагогіка; тема дисертації “Розвиток дошкільної освіти у США”.

У 2008 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (спеціальність “Дошкільне виховання”, кваліфікація “Викладач дошкільної педагогіки і психології”).

melnik

Коханова Олена Петрівнавідповідальний представник Інституту психології та соціальної педагогіки в бюро РМУ Університету, голова РМУ Інституту психології та соціальної педагогіки, викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології.

Кандидат психологічних наук з наукової спеціальності 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія; тема дисертації “Психологічні особливості формування партнерської культури майбутніх учителів”.

У 2001 році закінчила Глухівський державний педагогічний інститут ім. С. М.Сергєєва-Ценського (спеціальність “Дошкільне виховання та практична психологія”, кваліфікація “Викладач педагогіки та психології дошкільної, практичного психолога у закладах освіти“).

melnik

Александрович Марина Василівнавідповідальний представник Гуманітарного інститутe в бюро РМУ Університету, голова РМУ Гуманітарного інституту, доцент кафедри реклами і зв’язків з громадськістю Гуманітарного інституту.

Кандидат філологічних наук з наукової спеціальності 10.02.01 – українська мова; тема дисертації “Просодія українського емоційного мовлення (експериментально-фонетичне дослідження)”.

У 2007 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка (кваліфікація “магістр філології, фахівець з української мови та літератури, викладач”).

melnik

Глушак Оксана Михайлівнавикладач кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін Інституту суспільства.

У 2007 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова (спеціальність “Математика, інформатика”, кваліфікація “Викладач математики та інформатики”).

Навчається в аспірантурі Київського університету імені Бориса Грінченка (наукова спеціальність 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти).

melnik

Бреус Юлія Володимирівнамолодший науковий співробітник НДЛ розвитку дитини Інституту психології та соціальної педагогіки.

У 2009 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова (спеціальність “Психологія”, кваліфікація “Магістр психології, викладач психології ”).

Навчається в аспірантурі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (спеціальність 19.00.07 – вікова та педагогічна психологія) і працює над дисертацією “Емоційний інтелект як чинник професійного становлення майбутніх фахівців соціономічних професій у вищих навчальних закладах”.

Дочірні категорії