Images-loading

НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

28 вересня 2018 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудуться урочистості, присвячені 100-річчю від дня народження Василя Сухомлинського (на виконання рішення 39 сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО про відзначення у 2018 році на рівні ЮНЕСКО 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського, Розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 липня 2018 року № 464-р «Про затвердження плану заходів з відзначення у 2018 році 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського»).

17 вересня 2018 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудеться Відкриття Центру китаєзнавчих досліджень та Класу Конфуція в Київському університеті імені Бориса Грінченка, прийом делегації Китайської академії соціальних наук

10 травня 2018 року в Колонній залі Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 36) відбудеться благодійний бал. Танцмейстер балу – народний артист України, професор Київського університету імені Бориса Грінченка Григорій Чапкіс.

23 квітня 2018 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка пройдуть відкриті лекції представників Національного інституту соціального розвитку Китайської академії соціальних наук

09 лютого 2018 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудуться урочистості з нагоди традиційного китайського Нового року – Свята Весни.

10 листопада 2017 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудеться ІІІ Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології «Інклюзія в новій українській школі: виклики сьогодення»

3 листопада 2017 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудеться фінал Всеукраїнського фотоконкурсу для творчої молоді «Країна змін»

15 вересня 2017 року о 14.00 відбудеться Відкриття нового спортивного комплексу Університету Грінченка

15 вересня 2017 року відбудеться Відкрита лекція Романа Шеремети «Фактори економічного розвитку»

НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності
З 1 вересня 2012 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка почав свою діяльність Науково - методичний центр інформаційно - рекламної та профорієнтаційної діяльності.
Діяльність НМЦ ділиться на 4 вектори:

• Науково-методична діяльність;
  • Рекламна діяльність;
  • PR-діяльність;
  • Профорієнтаційна діяльність.

Основною метою роботи Центру є інформування широких верств населення про різні напрямки діяльності Університету в сфері науки, освіти, виховання, культурних і спортивних досягнень, комерційної та громадської діяльності та підтримка позитивного іміджу Університету як провідного освітнього, наукового, культурного центру Києва.
Центр створений для забезпечення вдосконалення та реалізації комунікативної політики Університету, вивчення сучасних технологій зв'язків з громадськістю, маркетингових і рекламних комунікацій, проведення досліджень і практичних проектів по проблематиці Центру.

Інформаційне партнерство

partnership 2018

При використанні матеріалів НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності посилання на Центр є обов`язковим.

(Приклад: "Фото надані НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності").