Images-loading

Повідомляємо вам, що з 20 січня розпочинається сесія для аспірантів І – ІІІ років навчання без відриву від виробництва (заочна форма). Сесія триватиме з 20.01.2014 – 01.02.2014 року, в межах якої будуть проводитися заняття відповідно до фаху на допомогу написання кандидатської дисертації та складання кандидатських іспитів.

Слідкуйте за розкладом на сайті.

Інформуємо вас, що згідно з ст. 216 «Кодексу законів про працю України», ст. 15 Закону України «Про відпустки», п.42 «Положення про підготовку науково-педагогічних і наукових кадрів», «Положенням про аспірантуру і докторантуру» Київського університету імені Бориса Грінченка, аспіранти заочної форми навчання мають право на додаткову оплачувану відпустку на 30 календарних днів впродовж навчального року. Для оформлення такої відпустки (за потребою) вам необхідно написати заяву у відділі кадрів та додати довідку про навчання в аспірантурі, (яку ви можете замовити заздалегідь у відділі аспірантури електронною поштою).

Увага! Аспіранти денної форми навчання І р.н.спеціальностей 07.00.02; 10.01.06; 10.02.15; 13.00.02 (українська мова); 13.00.02 (музика); 19.00.07 та ІІ р.н. спеціальностей 10.01.01; 10.01.06; 13.00.01; 13.00.04; 13.00.10; 19.00.07 відвідують заняття з фахових дисциплін (Зміст і структура досліджень з фаху, підготовка зі спеціальності) згідно з розкладом занять для заочної форми навчання – відповідно до своєї спеціальності.

Шановні аспіранти і докторанти!

Вітаємо із вступом до аспірантури /докторантури!

У зв’язку з цим усім аспірантам і докторантам, зарахованим в аспірантуру (див. накази) і докторантуру (див. наказ) з’явитися у відділ аспірантури і докторантури (к.114) для підписання договорів до 15 листопада!

Аспірантам-контрактникам на момент підписання угоди мати квитанцію про сплату за навчання (за І півріччя)!

Увага! Аспірантам і докторантам, зарахованим в аспірантуру з відривом від виробництва (на денну форму) з’явитися у відділ кадрів (за місцем роботи) для написання заяви про звільнення і подати трудову книжку у відділ кадрів за місцем навчання ДО 31 жовтня 2013 р.

Довідки, що підтверджують Ваш статус аспіранта /докторанта, а також листи-клопотання до бібліотек, архівів тощо можна замовляти електронною поштою (на адресу аспірантури), чітко вказуючи тему свого дослідження, спеціальність, адресата (назву установи, ПІБ офіційної особи, до якої звертаємося).

З метою ефективної роботи відділу просимо дотримуватися графіку прийому та видачі документів (див графік роботи).

Накази:

З повагою,

Відділ аспірантури і докторантури

Т. 272 -15- 83

P.S. Аспіранти, які не є співробітниками університету, мають зробити «Посвідчення аспіранта», попередньо сфотографуватися у к. 102 (вул. Тимошенка, 13/б) і згодом забрати документ у відділі аспірантури.

У зв’язку з введенням наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17.10.2012 р. №1112 “Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук

Наукометрична база даних (НМБД) – це  бібліографічна і реферативна база даних з інструментами для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях.

Найбільш авторитетні і повні бази даних –  Scopus та Web of Science.

Журнали, які входять в Scopus
Файл із списком назв журналів (станом на 2011 рік) міститься на сайті. Якщо ввести точну назву видання, можна знайти його сайт і дізнатися про редакційну політику, список редколегії, вимоги до авторів тощо.

Українські журнали, які проіндексовані в Scopus
На цьому ж сайті () існує можливість фільтрування журналів за країнами. Але деякі українські журнали перевидаються англійською і ці перевидання зазначають засновником іншу країну.
Тому фільтрація за назвою країни не дає повної інформації. Найбільш повний перелік журналів містить 35 назв (станом на 2010 рік).

Список українських журналів з імпакт-фактором
Поняття імпакт-фактора використовує інша наукометрична база даних – Web of  Science
Список українських журналів, які мають імпакт-фактор (станом на 2011 рік) знаходиться тут

Мова публікації в журналі, який включено до НМБД
Мова публікації залежить від редакційної політики журналу. Вимоги до мови статті мають знаходитися на сайті журналу. Окремі українські журнали, які зареєстровано в НМБД, приймають до публікації статті українською мовою, а деякі вітчизняні видання – лише англійською мовою.

Пошук статей в Scopus за параметром “автор”
Знайти статтю у Scopus за параметром “автор” можна, зайшовши на сторінку пошуку для авторів.
Для цього необхідно зайти на сайт і ввести прізвище автора.

Плата за опублікування статті в НМБД
Існують журнали як безкоштовні, так і платні. Як правило, журнали з фундаментальних наук не вимагають оплату. Проте детальну інформацію щодо цін необхідно шукати на сайтах самих журналів.

КОРИСНІ ТА ЦІКАВІ СТАТТІ
Коментар від 23 листопада директора Департаменту атестації кадрів з приводу цього наказу

Як опублікувати статтю в англомовному впливовому науковому журналі

Де Вам слід друкувати результати своїх наукових досліджень?

Навіщо нам потрібні міжнародні наукометричні бази даних?

На засіданні Громадської ради Міністерства освіти і науки, молоді та спорту  України з питань наказів МОНмолодьспорт України №1112 від 17 жовтня 2012 року “Про опублікування результатів дисертацій на здобуття ступенів доктора і кандидата наук” та № 1111 від 17 жовтня 2012 року  "Переліку наукових фахових видань України” директор Департаменту атестації кадрів МОНмолодьспорту України В.Д. Бондаренко доповів, що ці два накази викликали багато зауважень та нарікань. Тому ці два накази буде відкликано МОНмолодьспорту України на доопрацювання.

У підготовці інформації було використано матеріали із сайту http://xnu-publication.blogspot.com/