Вимоги до здобувачів наукового ступеня кандидата наук, які працюють над дисертаціями поза аспірантурою

Самостійна робота над дисертацією на здобуття наукового ступеня кандидата наук є однією з форм підготовки науково-педагогічних і наукових кадрів. Здобувачі прикріплюються до вищих навчальних закладів, наукових установ з метою підготовки і захисту кандидатської дисертації, а також для поглибленого теоретичного вивчення спеціальних дисциплін, вивчення іноземної мови та філософії на термін до 5 років. Здобувачами наукового ступеня кандидата наук, які працюють над дисертаціями поза аспірантурою, можуть бути особи, що мають вищу освіту і кваліфікацію спеціаліста або магістра.

Для прикріплення до аспірантури Університету з метою написання кандидатської дисертації здобувач подає такі документи:

1.Заява на ім’я ректора.

2.Список опублікованих наукових праць.

3.Копія диплома про вищу освіту (кваліфікацію спеціаліста / магістра).

4. Копія додатку до диплома.

5.Письмовий висновок передбачуваного наукового керівника за результатами співбесіди із здобувачем та висновків відповідної кафедри, відділу.

6.Копія паспорта (1,2 стор., сторінки реєстрації).

7.Копія ідентифікаційного коду.

8.Особовий листок з обліку кадрів.

Здобувачі протягом місяця після прикріплення до вищого навчального закладу, наукової установи подають на кафедру для затвердження погоджений з науковим керівником індивідуальний план роботи. Теми дисертацій здобувачів після погодження на кафедрі, у відділі, лабораторії затверджуються вченими радами Інституту, Університету.

Здобувачі працюють над дисертаціями за індивідуальними планами роботи, щорічно звітують на засіданні на засіданні кафедри, відділу, лабораторії і атестуються науковими керівниками. Здобувачі, які не виконують індивідуального плану роботи без поважних причин на підставі висновків атестації наукового керівника і висновків кафедри, відділу, лабораторії підлягають відрахуванню

Здобувачі прикріплюються до вищих навчальних закладів, наукових установ також з метою складання кандидатських іспитів.

Для прикріплення до аспірантури Університету з метою складання кандидатських іспитів здобувач подає такі документи:

1.Заява на ім’я ректора.

2.Витяг з рішення вченої ради вищого навчального закладу, наукової установи, де виконується дисертаційна робота.

3.Копія диплома про вищу освіту.

4.Копія додатку до диплома.

5.Копія паспорта. (1,2 стор., сторінки реєстрації).

6.Копія ідентифікаційного коду (1,2 стор., сторінки реєстрації).