8 та 10 жовтня на базі Технологічного ліцею тренери - співробітники НДЛ інформатизації освіти Київського університету імені Бориса Грінченка під керівництвом проректора з питань інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Н.В. Морзе за підтримки компанії «Майкрософт Україна» проводили семінари-тренінги для директорів київських ЗНЗ, що беруть участь у пілотному етапі проекту «Освітній простір Києва». Саме учасники семінарів-тренінгів стануть активними творцями функціонального освітнього простору на відміну від існуючої великої кількості різноманітних за формою та змістом освітніх інформаційних ресурсів, що мають на сьогодні обмежене коло користувачів та виконують різні завдання: одні з них спрямовані на інформування батьків про результати навчальних досягнень учнів в конкретній освітній установі, інші – виконують функцію створення бази методичних розробок для викладачів або майданчик для спілкування та обговорення певних методичних питань чи тем.

Учасниками семінару-тренінгу розроблено проекти планів інформатизації своїх навчальних закладів, за аналізом яких буде визначено центри ІКТ-компетентностей. Під час наступного етапу реалізації проекту на базі «Центрів ІКТ-компетентностей» буде здійснюватись навчання учителів навчальних закладів по наповненню змістом створених шаблонів ЗНЗ в освітньому просторі Києва. Вже найближчим часом команда кваліфікованих тренерів працюватиме з вчителями ЗНЗ для навчання їх ефективно використовувати навчальні інтерактивні технології у хмарі для розв`язання освітніх завдань.