Вітаємо переможців ІІ (заключного) етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2010/2011 н.р.

Вітаємо студентку четвертого курсу Гуманітарного інституту Токар Іванну Петрівну (науковий керівник – Караман Станіслав Олександрович, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри української мови та методики навчання Гуманітарного інституту), яка посіла І місце у ІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі “Українська мова, література (у т.ч. методика їх викладання)”.

Вітаємо магістранта Гуманітарного інституту Семака Володимира (науковий керівник – Макаренко Ольга Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, доцент кафедри теорії та історії педагогіки Гуманітарного інституту), який посів І місце у ІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі “Педагогічні науки”.

Вітаємо студентку четвертого курсу Гуманітарного інституту Годлевську Юлію Віталіївну (науковий керівник – Гусейнова Олена Григорівна, старший викладач кафедри української літератури, компаративістики і соціальних комунікацій Гуманітарного інституту), яка посіла ІІ місце у ІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі “Романо-германські мови та літератури”.

Вітаємо студентку п’ятого курсу Педагогічного інституту Кохніченко Оксану (науковий керівник – Осколова Мар’яна Дмитрівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії початкової освіти, індивідуального навчання, методик викладання дисциплін гуманітарного циклу Педагогічного інституту), яка посіла ІІ місце у ІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі “Педагогічні науки”.

Вітаємо студентів другого курсу Інституту психології та соціальної педагогіки Михайловську Анну та Нікольську Анну (науковий керівник – Неведомська Євгенія Олексіївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри анатомії і фізіології людини), які посіли ІІ місце у ІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі “Педагогічна та вікова психологія”.

Вітаємо магістрантку Гуманітарного інституту Майбороду Тетяну Анатоліївну (науковий керівник – Іванюк Олег Леонідович, старший викладач кафедри історії України і методики навчання Інституту лідерства та соціальних наук), яка посіла ІІ місце у ІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі “Історичні науки”.

Вітаємо студентку третього курсу Інституту психології та соціальної педагогіки Лещенко Анастасію (науковий керівник – Денисюк Олена Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Інституту психології та соціальної педагогіки), яка посіла ІІ місце у ІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі “Педагогічні науки”.

Вітаємо студентку третього курсу Гуманітарного інституту Комлик Вікторію Борисівну (науковий керівник – Поляченко Олена Миколаївна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри фізичного виховання Гуманітарного інституту), яка  посіла ІІІ місце у ІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі “Фізичне виховання та спорт”.

Вітаємо студентку другого курсу Інституту психології та соціальної педагогіки Охман Яну Владиславівну (науковий керівник – Лях Тетяна Леонідівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти), яка посіла ІІІ місце у ІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі “Корекційна педагогіка”.

Вітаємо студентку четвертого курсу Інституту лідерства та соціальних наук Дедкало Юлію Миколаївну (науковий керівник – Тарасенко Ольга Олексіївна, кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри історії України і методики навчання) за ІІІ місце у ІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі “Історичні науки”.

Щиро вітаємо студентів-переможців та їхніх наставників!

Бажаємо нових наукових звершень!