Лауреат відзнаки "Лиш храм збудуй"

Популярний український тижневик «Освіта» щорічно проводить читацьке опитування, за результатами якого визначає найяскравіших освітян країни. За результатами читацького рейтингового голосування, кращим освітянином 2010 року, Лауреатом відзнаки «Лиш храм збудуй» визнано Віктора Олександровича Огнев’юка – ректора нашого Університету, доктора філософських наук, професора, академіка НАПН України.

Високошановний Вікторе Олександровичу! Ми щиро вітаємо Вас із такою високою відзнакою, яка свідчить і про заслужену повагу наших студентів, колег, батьків, друзів та гостей Університету до Вас особисто, і про визнання нашого спільного храму науки і освіти у Києві та за його межами. Нехай і надалі храм, який Ви будуєте, буде освячений високими ідеалами , а ми докладемо всіх зусиль, аби найсміливіші мрії перетворювалися у реальні справи служіння українській освіті.

Колектив Університету