Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!!!

Вітаємо студентів Гуманітарного інституту, які стали переможцями ІІ (заключного) етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2009/2010 н.р.:

Корнієнко Дар’ю, студентку четвертого курсу, групи ФАНб-2-06-4.0д (науковий керівник – Канішевська Любов Вікторівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та історії педагогіки), яка посіла І місце у галузі “Педагогічні науки”;

Зленко Олену, студентку п’ятого курсу, групи УМЗм-1-09-1.0д (науковий керівник – Блохіна Наталія Олексіївна, старший викладач кафедри української літератури та компаративістики), яка здобула І місце, та Шпрінгвальд Тетяну, студентку четвертого курсу, групи ФУб-1-06-4.0д (науковий керівник – доктор філологічних наук, професор кафедри української літератури та компаративістики), яка посіла ІІІ місце, у галузі “Гендерні дослідження”.

Щиро вітаємо Дар'ю, Олену та Тетяну та їхніх наукових керівників!

Бажаємо нових наукових досягнень!