molod

Юність і молодість - це не лише прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Це пора пошуків, відкриттів і найсміливіших надій, коли закладаються фундаменти професії, світогляду і духовності.

Наш Університет та рідне місто Київ міцно пов’язані стрімким розвитком, невпинним рухом вперед, спільними справами, адже грінчеківська молодь заряджає своєю енергією, оптимізмом та вірою в майбутнє, є надійною опорою та фундаментом на шляху розквіту і процвітання України.

Дорогі студенти! Від щирого серця вітаємо зі святом! Нехай юність додасть вам сили для звершення усіх планів і подарує вірних друзів. Відчувайте себе переможцями, йдіть вперед - і  вам усе вдасться. Успіхів, щастя, кохання!