24 червня 2014 року представники Студентського парламенту Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у форумі «Єдина країна: у пошуках злагоди», який проходив у Харківському Національному університеті імені Н.М. Каразіна. Організатори форуму – Київський ресурсний центр для випускників (ARC) та Український Центр Злагоди.

Захід зібрав студентську молодь із різних регіонів України. Це стало важливим фактором щодо обміну об’єктивною інформацією, яка наразі перебуває в епіцентрі уваги суспільства.

Між делегатами відбувся відкритий діалог: обговорювалася політична ситуація у країні, перебіг подій на Сході та Заході. Дружнє спілкування української молоді у форматі громадсько-суспільного спрямування є важливою складовою в подоланні інформаційної блокади та розумінні студентством пріоритетів розвитку нашої держави на засадах національної єдності, європейських цінностей та дієвого патріотизму.