Наглядова рада Університету

Голова Наглядової ради:

Старостенко Ганна Вікторівна - голова постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту.

Члени Наглядової ради:

1. Гуцал Віктор Омелянович - художній керівник і головний диригент Національного академічного оркестру народних інструментів України, Народний артист України, лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка (1992), професор.

2. Кремінь Тарас Дмитрович - народний депутат України;

3. Михайленко Владислав Олегович - депутат Київської міської ради.

4. Місюра Вадим Ярославович - президент Футбольної асоціації студентів міста Києва (ФАСК).

5. Савченко Олександра Яківна - доктор педагогічних наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України.

6. Сорока Михайло Михайлович - голова Київського осередку Національної спілки журналістів України, головний редактор газети «Урядовий кур’єр» (1990-2008), заслужений журналіст України (1996).

7. Фіданян Олена Григорівна - директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва.

8. Яцків Ярослав Степанович – директор Головної астрономічної обсерваторії НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор, академік Національної академії наук України.