Впродовж 2009-2010 н.р. в Університеті проходили благодійні акції ""Подаруй бібліотеці книгу" та "Наповнюймо електронну бібліотеку разом". Активну участь у них брали викладачі та студенти Університету. Колектив бібліотеки висловлює щиру подяку всім учасникам акції за подаровані видання. Особливу подяку висловлюємо :

• Калашніковій С.А. - проректору з інноваційного розвитку, кандидату наук з державного управління, доцентові;
  • Боню О.І. - кандидатові історичних наук, доценту;
  • Сисоєвій С.О. - завідувачу науково-дослідної лабораторії освітології , докторові педагогічних наук, професору, член-кореспонденту НАПН України;
  • Ольшанському Д.В. - кандидатові педагогічних наук, доценту, завідувачу кафедри англійської мови;
  • Андрусенко І.В. - завідувачу НМЦ довузівської підготовки і професійної орієнтації;
  • студентам Полєтаєву В"ячеславу і Пасічнику Івану.
0002 Підручник створено для модульно-кредитної організації навчального процесу. У підручнику узагальнено багаторічний досвід викладання педагогічної творчості в Україні та Республіці Польщі.
0003 У монографії розглядаються теоретичні та методичні основи магістерської підготовки майбутніх менеджерів освіти. Здійснено аналіз зарубіжного досвіду підготовки фахівців з управлінської діяльності, прогностичне обґрунтування, окреслено перспективи впровадження нових педагогічних технологій в освітянську галузь тощо.
0004 У монографії розглядаються теоретичні та організаційні проблеми управління інноваційними процесами в загальній середній освіті регіону, їх стабілізуюча та систематизуючи роль в модернізації української школи.
0005 У навчально-методичному посібнику розкрито теоретичні засади особистісного розвитку майбутніх фахівців у процесі професійної підготовки; розкрито критерії ефективності особистісно орієнтованого навчання природознавства майбутніх вихователів у педагогічному коледжі.
0016 Проект «Рівний доступ до якісної освіти в Україні»: навчально-методичні матеріали для підвищення кваліфікації викладачів системи післядипломної педагогічної освіти
0017 У виданні висвітлюються основні напрями наукових досліджень і їх результати представників наукової школи з проблем творчості і технологій у неперервній професійній освіті.
0018 У навчально-методичному посібнику висвітлюються основні методи та методики проведення експериментальних педагогічних досліджень; критерії і показники оцінки ефективності їх результатів.
0020 Хрестоматію створено відповідно до вимог модульно-кредитної організації навчального процесу. У хрестоматії зібрано і систематизовано найважливіші і найяскравіші ідеї класиків психологічної та педагогічної думки.
0022 У навчально-методичному посібнику акцентується увага на нових підходах до організації педагогічної діяльності викладача вищого навчального закладу в умовах інформатизації освітньої галузі.
0023 Розглянуто теоретико-методичні аспекти проблем нової філософії професійної освіти, феноменів еліти і лідерства, виховання керівників-лідерів, формування гуманітарно-технічної еліти.