Перевірка даних у портфоліо

Шановні колеги!

Звертаємо увагу, що з 12 січня 2018 року система е-портфоліо буде закрита для внесення змін.

Велике прохання перевірити відображення даних у власному профілі. Особливу увагу зверніть на:

• поле "Вчене звання / Науковий ступінь", оскільки рейтинги формуються за цим полем.
  • інформацію, що внесена в реєстри діяльності (перегляд інформації в реєстрах можливий без реєстрації в системі).
  • відомості з інституційного репозиторію.

Наказ про показники щорічного рейтингового оцінювання професійної діяльності науково-педагогічних і наукових працівників Університету «Лідер року - 2017»

Наказ про рейтингове оцінювання 2017