Images-loading

Майстер-класи та ворк-шопи з нагоди Дня університету

Дата проведення: 06 грудня 2018 року

Місце проведення: м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

ІНСТИТУТ ЛЮДИНИ

Розвиток емоційного інтелекту: перший крок

Тренер: Бреус Юлія Володимирівна, доцент кафедри практичної психології

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі Університету

Аудиторія: ауд. 407

Реєстрація

 

Соціально-психологічні технології в роботі викладача

Тренер: Цюман Тетяна Петрівна, доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі Університету

Аудиторія: ауд.207

Реєстрація

 

Ранкова зустріч як новітня технологія Нової української школи

Тренер: Заєркова Наталія Віталіївна, ст.викладач кафедри спеціальної психології, колекційної та інклюзивної освіти

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі та студенти спеціальностей «Дошкільна освіта та «Початкова освіта»

Аудиторія: ауд.311

Реєстрація

 

Країна гідності: адвокація прав молоді за рекомендаціями ради Європи

Тренери: Лях Тетяна Леонідівна, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи; Попова Альона Олексіївна, викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

Час проведення: 8.30-9.50

Цільова аудиторія: Викладачі та студенти Університету

Аудиторія: ауд. 211

Реєстрація

 

 

ПЕДАГОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ

Креативний коворкінг «На стилі»

Тренер: Порядченко Л.А., доцент кафедри початкової освіти

Час проведення: 10.00-11.25

Цільова аудиторія: Викладачі та студенти

Аудиторія: ауд. 406

Реєстрація

 

 

ІНСТИТУТ ФІЛОЛОГІЇ

«Чи присутній на заняттях текст?..»

Тренер: Сінченко Олексій Дмитрович, доцент кафедри української літератури і компаративістики

Час проведення: 8.30-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі та студенти (зо осіб)

Аудиторія: ауд.414

Реєстрація

 

Інсценізація п’єси Неди Нежданої «Коли повертається дощ» за результатами багатоаспектного аналізу художнього тексту

Тренер: Вірченко Тетяна Ігорівна, професор кафедри української літератури і компаративістики

Час проведення: 10.00-11.50

Цільова аудиторія: Викладачі та студенти (40 осіб)

Аудиторія: ауд. 310

Реєстрація

 

Майстер-клас з фонетики німецької мови

Тренер: Кадубовська Світлана Сергіївна,старший викладач кафедри германської філології

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Для початківців у вивченні німецької мови та бажаючих покращити рівень її знання (30 осіб)

Аудиторія: ауд. 307

Реєстрація

 

«Японія. Культурний шок!»

Тренери: Гілевич Аліна Василівна, викладач кафедри східних мов і перекладу; Боришполець Юлія Василівна, старший викладач кафедри східних мов і перекладу

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Студенти Університету

Аудиторія: ауд. 312

Реєстрація

 

«Методична скарбниця Грінченка-вчителя»

Тренер: Бурко Ольга Василівна, молодший науковий співробітник НДЛ «Грінченкознавства»

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Студенти (підготовка до практики)

Аудиторія: ауд. 204

Реєстрація

 

«Допоможи ближньому своєму: перша домедична допомога»

Тренер: Постолюк Маргарита Сергіївна, студентка Інституту філології, рятувальник Мальтійської служби допомоги м. Києва

Час проведення: 8.00-9.50; 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти Університету

Аудиторія: ауд. 021

Реєстрація

 

«Проблеми соціолінгвістичної ситуації в Україні та Італії»

Тренер: Сальваторе Дель Гаудіо, професор кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти Університету

Аудиторія: ауд.211

Реєстрація

 

«Знати минуле, щоб мати майбутнє»

Тренер: Дзюбенко Оксана Михайлівна, доцент кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства

Час проведення: 8.30-9.50

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти Університету

Аудиторія: ауд. 304

Реєстрація

 

Індійський живопис

Тренер: Ірина Дзюба, Катерина Дзюба, представники Індійського культурного центру Посольства Індії в Україні

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти Університету

Аудиторія: ауд. 203

Реєстрація

 

«Сучасні аспекти реалізації норм української мови в професійній комунікації викладача»

Тренер: Горохова Тетяна Олександрівна, викладач кафедри української мови

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі Університету

Аудиторія: ауд. 209

Реєстрація

 

«Техніки подолання стресу»

Тренер: Саврасова-В’юн Тетяна Олександрівна, заступник директора Інституту

Час проведення: 8.30-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти Університету

Аудиторія: ауд. 306

Реєстрація

 

«Нові методи виховання й освіти у США: деліберативний аспект»

Тренер: Пилинський Ярослав Миколайович, доцент кафедри германської філології

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти Університету

Аудиторія: ауд.303

Реєстрація

 

Іноземна мова: вивчаємо інтуїтивно з Віталієм Зубковим

Тренер: Якуба Валентина Володимирівна, завідувач кафедри англійської мови та перекладу

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти Університету

Аудиторія: ауд. 503

Реєстрація

 

 

ІНСТИТУТ ЖУРНАЛІСТИКИ

Дослідження, присвячені науковій, літературній та видавничій діяльності Бориса Грінченка

Тренер: Макарова Марія Володимирівна, доцент Кафедра бібліотекознавства та інформології

Час проведення: 08:30-09:50

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти

Аудиторія: ауд. 111

Реєстрація

 

Презентація проекту «Київ – всесвітня книжкова столиця»

Тренер: Осмоловська Олена Анатоліївна, доцент кафедри видавничої справи

Час проведення: 10:00-11:20

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти

Аудиторія: ауд. 504

Реєстрація

 

Презентація проекту «Портретний відеонарис: «Людина як людина»

Тренер: Лісневська Аліна Леонідівна, доцент кафедри журналістики та нових медіа

Час проведення: 10:00

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти

Аудиторія: ауд. 124

Реєстрація

 

 

ІНСТИТУТ МИСТЕЦТВ

"Оспівуємо картину, або, про що бачимо - про те і співаємо"

Тренер: Дикий Денис Володимирович, старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу

Час проведення: 8.30-9.50

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти

Аудиторія: ауд.403

Реєстрація

 

Майстер-клас з арт-терапії

Тренер: Людмила Миколаївна Волкова, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва

Час проведення: 9.55 – 11.15

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти

Аудиторія: ауд.402

Реєстрація

 

 

ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА УПРАВЛІННЯ

Інтерактивний метод «Жива бібліотека: Soft skills: навички майбутнього»

Тренер: Штепа Олена Валентинівна, доцент кафедри

Час проведення: 8.30-9.50

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти Університету

Аудиторія: ауд. 411, 502, 505- б, 512-а

Реєстрація

 

Воркшоп «Лідерство під мікроскопом: основи ефективної взаємодії»

Тренери: Білошицька Анастасія Сергіївна, старший науковий співробітник ННЦ культури лідерства; Калюжна Ірина, молодший науковий співробітник ННЦ культури лідерства

Час проведення: 10.00-11.15

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти Університету

Аудиторія: ауд. 099

Реєстрація

 

 

ІСТОРИКО-ФІЛОСОФСЬКИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Майстер-класс "Гончарне мистецтво Трипільської доби"

Тренер: Михайло Юрійович Відейко

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі та студенти Університету, гості.

Аудиторія: ауд. 409

Реєстрація

 

Workshop для викладачів з методик формування критичного мислення у студентів

Тренер: Тетяна Іванівна Бондар

Час проведення: 11.50 – 13.10

Цільова аудиторія: Викладачі Університету

Аудиторія: ауд. 414

Реєстрація

 

 

ФАКУЛЬТЕТ ПРАВА ТА МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН

Етикетні правила прийому гостей

Тренер: Брайчевська Олена Андріївна, кандидат історичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин та міжнародного права

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти

Аудиторія: ауд. 616

Реєстрація

 

 

ФАКУЛЬТЕТ ЗДОРОВ'Я, ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ

Майстер-клас з танцю

Тренер: Бистра Ірина Ігорівна, старший викладач кафедри спорту та фітнесу

Час проведення: 10.00-11.15

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти

Аудиторія: Спортивна зала

Реєстрація

 

 

УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ КОЛЕДЖ

Майстер-клас із виготовлення авторських листівок «Монотипія – барвистий світ фантастичних візерунків»

Тренер: Шеменьова Юлія Володимирівна, викладач

Час проведення: 8.30-9.50

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти Університету

Аудиторія: ауд. 313

Реєстрація

 

Тренінг з тайм менеджменту

Тренер: Кравець Світлана Геннадіївна, викладач

Час проведення: 8.30 – 11.15

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти Університету

Аудиторія: ауд. 205

Реєстрація

 

 

ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Підготовка і проведення навчального тренінгу для слухачів курсів ІППО

Тренер: Петрощук Н.Р.

Час проведення: 10.00

Цільова аудиторія: Викладачі, педагогічні працівники, методисти

Аудиторія: ауд. 413

Реєстрація

 

Удосконалення педагогічної техніки та розвиток педагогічного артистизму

Тренер: Сафарян С.І., кандидат педагогічних наук, доцент

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі

Аудиторія: ауд. 405

Реєстрація

 

Трансформаційна коучингова гра "Навігатор: від мрії до результату"

Тренер: Мерзляква О.Л., кандидат психологічних наук, доцент кафедри методики мов та літератури

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі

Аудиторія: ауд.114

Реєстрація