Конкурс "Лідер року"

Шановні колеги!

Подання результатів та внесення даних про Вашу професійну діяльність протягом грудня 2019 року до Бази реєстрів, Інституційного репозиторію , Е-Портфоліо завершується 05 січня 2020 року відповідно до Положення про щорічне рейтингове оцінювання професійної діяльності науково-педагогічних і наукових працівників "Лідер року" та Наказу про рейтингове оцінювання професійної діяльності науково-педагогічних і наукових працівників Університету "Лідер року - 2019".

У період 5-13 січня відповідальні за реєстри та інституційний репозиторій перевірятимуть подану інформацію з подальшим розміщенням у відкритий доступ. Просимо перевірити достовірність та повноту інформації на персональній сторінці Е-портфоліо до 13 січня.

Показники щорічного рейтингового оцінювання професійної діяльності науково-педагогічних і наукових працівників Університету "Лідер року - 2019" - Наказ №214.

Нормативні документи: