Проведення сертифікації ЕНК у 2020 році

Шановні колеги!

В Університеті Грінченка затверджено Положення про ЕНК: порядок створення, сертифікації та використання у системі е-навчання (нова редакція, наказ від 08.05.2019 № 318).

Пріоритетними для сертифікації цього року залишаються ЕНК для студентів заочної форми навчання та студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти.

У січні 2020 залишається актуальним поданий керівниками структурних підрозділів Графік сертифікації.

Авторів просимо дотримуватись встановлених термінів подання ЕНК на сертифікацію.

Інформуємо, що процес сертифікації є відкритим і відображається у вільному для перегляду документі (при авторизації в корпоративному акаунті) на окремих сторінках відповідно місяцю.

Експертам кафедр необхідно заповнити форму «фахова експертиза». Автор ЕНК має самостійно зарахувати 2-х експертів на курс (інструкція зарахування). Після опублікування наказу щодо сертифікації цього ЕНК, експерт може відрахувати себе з курсу самостійно. Перегляд результатів експертизи доступний за посиланням.

Для консультацій звертайтеся до помічника керівника з ІКТ Вашого структурного підрозділу. За необхідності консультації співробітників НДЛ інформатизації освіти слід зареєструватись.

Корисні посилання: