Шановні колеги!

В Університеті Грінченка затверджено Положення про ЕНК: порядок створення, сертифікації та використання у системі е-навчання (нова редакція, наказ від 08.05.2019 № 318).

За рішенням ректорату в першу чергу цього року будуть сертифікуватись ЕНК для студентів заочної форми навчання та студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти.

За поданням керівників структурних підрозділів підготовлено Графік сертифікації.

Авторів просимо дотримуватись встановлених термінів подання ЕНК на сертифікацію.

Інформуємо, що процес сертифікації є відкритим і відображається у вільному для перегляду документі (при авторизації в корпоративному акаунті) на окремих сторінках відповідно місяцю.

Експертам кафедр необхідно заповнити форму «фахова експертиза». Результати експертизи доступні за посиланням. Автор ЕНК має самостійно зарахувати 2-х експертів на курс (інструкція зарахування). Після опублікування наказу щодо сертифікації цього ЕНК, експерт може відрахувати себе з курсу самостійно.

Для консультацій звертайтеся до помічника керівника з ІКТ Вашого структурного підрозділу. За необхідності консультації співробітників НДЛ інформатизації освіти слід зареєструватись.

Корисні посилання: