Images-loading

Переможці ІІ (заключного) етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

2010/2011 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

ІІ МІСЦЕ

 

  • Яценко Інна, студентка третього курсу Гуманітарного інституту з навчальної дисципліни “Педагогіка”.

Науковий керівник – Бобрицька Валентина Іванівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та історії педагогіки Гуманітарного інституту.

 

ІІІ МІСЦЕ

 

  • Василенко Аліна, студентка третього курсу Гуманітарного інституту з навчальної дисципліни “Педагогіка”.

Науковий керівник – Терентьєва Наталі Олександрівна, доцент кафедри теорії та історії педагогіки Гуманітарного інституту.


 

 2011/2012 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

ІІІ МІСЦЕ

 

  • Заїка Світлана, студентка четвертого курсу Гуманітарного інституту з навчальної дисципліни “Педагогіка”.

Науковий керівник – Фруктова Яна Станіславівна, доцент, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та історії педагогіки Гуманітарного інституту.

  • Кравчук Катерина, студентка четвертого курсу Педагогічного інституту зі спеціальності “Дошкільне виховання”.

Науковий керівник –Бєлєнька Ганна Володимирівна, доцент, доктор педагогічних наук, заступник директора з наукової роботи Педагогічного інституту.


 

 2012/2013 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

ІІІ МІСЦЕ

 

  • Шергіна Анастасія, студентка четвертого курсу Інституту мистецтв зі спеціальності “Музичне мистецтво”.

Науковий керівник – Шаповалова Рімма Геннадіївна, заслужена артистка України, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв.


 

 

2013/2014 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

ІІ МІСЦЕ

  • Васюков Євгеній, студент четвертого курсу Інституту мистецтв зі спеціальності “Музичне мистецтво”.

Науковий керівник − Макарова Ємма Вікторівна, старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв.

 

ІІІ МІСЦЕ

  • Вітенчук Максим, студент четвертого курсу Інституту мистецтв зі спеціальності "Дизайн",
  • Трофименко Денис, студент третього курсу Інституту мистецтв зі спеціальності "Дизайн", нагороджений Дипломом "За монументальність створеного образу"

Науковий керівник − Васильківська Олена Іванівна, доцент, канд. техн. наук, доцент кафедри дизайну Інституту мистецтв.

 


 

 

2014/2015 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

І МІСЦЕ

  • Файдюк Олена, студентка четвертого курсу Інституту людини зі спеціальності «Соціальна педагогіка». Науковий керівник – Снітко Марина Аркадіївна , викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кандидат педагогічних наук.

ІІІ МІСЦЕ

  • Присяжна Євгенія, студентка третього курсу Гуманітарного інституту зі спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю». Науковий керівник – Горбенко Галина Василівна, завідувача кафедри реклами та зв’язків з громадськістю кандидат педагогічних наук, доцент.

 


 

 

2015/2016 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

І МІСЦЕ

  • Лимар Тетяна, студентка Інституту людини, групи ППм-1-14-2.0д спеціальності «Практична психологія» – зі спеціальності “Теоретична і прикладна психологія” (місце і дата проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 13-15.04.2016 р.,).

Науковий керівник – кандидат психологічних наук Циганчук Тетяна Володимирівна, доцент кафедри практичної психології Інституту людини.

 

  • Ященко Ганна, студентка Педагогічного інституту, групи ДОм-1-14.2.0д спеціальності «Дошкільна освіта» – зі спеціальності “Дошкільна освіта” (місце і дата проведення: Київський університет імені Бориса Грінченка, 20-22.04.2016 р.).

Науковий керівник – кандидат педагогічних наук Куземко Леся Анатоліївна, доцент кафедри педагогіки і психології Педагогічного інституту.

 

ІІ МІСЦЕ

  • Малієнко Олександра, студентка Інституту людини, групи КОб-1-12-4.0д напряму підготовки «Корекційна освіта (логопедія) – зі спеціальності “Корекційна освіта (логопедія)” (місце і дата проведення: Кам`янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка,13-16.04.2016 р.)

Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Матвійчук Олена Валеріївна, завідувач кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини.

 

  • Пашинцева Дарія, студентка Інституту людини, групи СПб-1-12-4.0д напряму підготовки «Соціальна педагогіка» – зі спеціальності “Соціальна педагогіка” (місце і дата проведення: ДВНЗ «Запорізький національний університет», 10-15.04.2016 р.)

Науковий керівник – кандидат педагогічних наук Журавель Тетяна Василівна, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини

 

  • Полегенька Юлія, студентка Інституту суспільства, групи Мб-1-12-4.0д напряму підготовки «Менеджмент»зі спеціальності “Менеджмент організацій і адміністрування” (місце і дата проведення: Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, 07-08. 04.2016 р.)

Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент Акіліна Олена Володимирівна, доцент кафедри управління Інституту суспільства.

 

ІІІ МІСЦЕ

  • Міняйло Артем, студент Інституту суспільства, групи ФІЛОСб-1-14-4.0д, напряму підготовки «Філософія» – зі спеціальності “Філософія. Релігієзнавство” (місце і дата проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 13-14.04. 2016р.)

Науковий керівник – доцент кафедри філософії Інституту суспільства Брижнік Віталій Миколайович, кандидат філософських наук.

 


 

 

2016/2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

І МІСЦЕ

  • Прусова Леся, студентка третього курсу Інституту мистецтв – зі спеціальності «Хореографія».

Науковий керівник – Медвідь Тетяна Анатоліївна, кандидат мистецтвознавства, завідувач кафедри хореографії Інституту мистецтв.

Дата і місце проведення: 03-06 квітня, Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського» (м. Одеса).

 

ІІ МІСЦЕ

  • Демиденко Оксана, студентка третього курсу Педагогічного інституту – зі спеціальності «Початкова освіта».

Наукові керівники – Мартиненко Світлана Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри початкової освіти та Дубовик Світлана Георгіївна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри початкової освіти Педагогічного інституту.

Дата і місце проведення: 05-06 квітня, Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка (м. Кам'янець-Подільський).

  • Дутчак Ілона, студентка четвертого курсу Інституту журналістики – зі спеціальності «Видавнича справа та редагування».

Науковий керівник – Масімова Лариса Гагіківна, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент, завідувач кафедри видавничої справи Інституту журналістики.

Дата і місце проведення: 29-30 березня, Українська академія друкарства (м. Львів).

  • Рогозна Юлія, студентка п’ятого курсу Інституту людини – зі спеціальності «Соціальна робота».

Науковий керівник – Журавель Тетяна Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини.

Дата і місце проведення: 05-07 квітня, Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ).

  • Бачинська Валентина, студентка шостого курсу Педагогічного інституту – зі спеціальності «Дошкільна освіта».

Науковий керівникСавченко Юрій Юрійович, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту.

Дата і місце проведення: 17-19 травня, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди (м. Харків).

 

ІІІ МІСЦЕ

  • Шевченко Віталія, студентка третього курсу Інституту людини з дисципліни «Психологія».

Науковий керівник – Ткачишина Оксана Романівна, кандидат ​психологічних наук, ​старший викладача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини.

Дата і місце проведення: 20-22 квітня, Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського» (м. Одеса).