Ви тут: Головна Інформація Студентам Наука Всеукраїнська студенстька олімпіада Переможці ІІ (заключного) етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

Переможці ІІ (заключного) етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

2010/2011 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ІІ МІСЦЕ

• Яценко Інна, студентка третього курсу Гуманітарного інституту з навчальної дисципліни “Педагогіка”.

Науковий керівник – Бобрицька Валентина Іванівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та історії педагогіки Гуманітарного інституту.

ІІІ МІСЦЕ

• Василенко Аліна, студентка третього курсу Гуманітарного інституту з навчальної дисципліни “Педагогіка”.

Науковий керівник – Терентьєва Наталі Олександрівна, доцент кафедри теорії та історії педагогіки Гуманітарного інституту.

2011/2012 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ІІІ МІСЦЕ

• Заїка Світлана, студентка четвертого курсу Гуманітарного інституту з навчальної дисципліни “Педагогіка”.

Науковий керівник – Фруктова Яна Станіславівна, доцент, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та історії педагогіки Гуманітарного інституту.

• Кравчук Катерина, студентка четвертого курсу Педагогічного інституту зі спеціальності “Дошкільне виховання”.

Науковий керівник –Бєлєнька Ганна Володимирівна, доцент, доктор педагогічних наук, заступник директора з наукової роботи Педагогічного інституту.

2012/2013 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ІІІ МІСЦЕ

• Шергіна Анастасія, студентка четвертого курсу Інституту мистецтв зі спеціальності “Музичне мистецтво”.

Науковий керівник – Шаповалова Рімма Геннадіївна, заслужена артистка України, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв.

2013/2014 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ІІ МІСЦЕ

• Васюков Євгеній, студент четвертого курсу Інституту мистецтв зі спеціальності “Музичне мистецтво”.

Науковий керівник − Макарова Ємма Вікторівна, старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв.

ІІІ МІСЦЕ

• Вітенчук Максим, студент четвертого курсу Інституту мистецтв зі спеціальності "Дизайн",
  • Трофименко Денис, студент третього курсу Інституту мистецтв зі спеціальності "Дизайн", нагороджений Дипломом "За монументальність створеного образу"

Науковий керівник − Васильківська Олена Іванівна, доцент, канд. техн. наук, доцент кафедри дизайну Інституту мистецтв.

2014/2015 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

І МІСЦЕ

• Файдюк Олена, студентка четвертого курсу Інституту людини зі спеціальності «Соціальна педагогіка». Науковий керівник – Снітко Марина Аркадіївна , викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кандидат педагогічних наук.

ІІІ МІСЦЕ

• Присяжна Євгенія, студентка третього курсу Гуманітарного інституту зі спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю». Науковий керівник – Горбенко Галина Василівна, завідувача кафедри реклами та зв’язків з громадськістю кандидат педагогічних наук, доцент.

2015/2016 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

І МІСЦЕ

• Лимар Тетяна, студентка Інституту людини, групи ППм-1-14-2.0д спеціальності «Практична психологія» – зі спеціальності “Теоретична і прикладна психологія” (місце і дата проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 13-15.04.2016 р.,).

Науковий керівник – кандидат психологічних наук Циганчук Тетяна Володимирівна, доцент кафедри практичної психології Інституту людини.

• Ященко Ганна, студентка Педагогічного інституту, групи ДОм-1-14.2.0д спеціальності «Дошкільна освіта» – зі спеціальності “Дошкільна освіта” (місце і дата проведення: Київський університет імені Бориса Грінченка, 20-22.04.2016 р.).

Науковий керівник – кандидат педагогічних наук Куземко Леся Анатоліївна, доцент кафедри педагогіки і психології Педагогічного інституту.

ІІ МІСЦЕ

• Малієнко Олександра, студентка Інституту людини, групи КОб-1-12-4.0д напряму підготовки «Корекційна освіта (логопедія) – зі спеціальності “Корекційна освіта (логопедія)” (місце і дата проведення: Кам`янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка,13-16.04.2016 р.)

Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Матвійчук Олена Валеріївна, завідувач кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини.

• Пашинцева Дарія, студентка Інституту людини, групи СПб-1-12-4.0д напряму підготовки «Соціальна педагогіка» – зі спеціальності “Соціальна педагогіка” (місце і дата проведення: ДВНЗ «Запорізький національний університет», 10-15.04.2016 р.)

Науковий керівник – кандидат педагогічних наук Журавель Тетяна Василівна, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини

• Полегенька Юлія, студентка Інституту суспільства, групи Мб-1-12-4.0д напряму підготовки «Менеджмент»зі спеціальності “Менеджмент організацій і адміністрування” (місце і дата проведення: Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, 07-08. 04.2016 р.)

Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент Акіліна Олена Володимирівна, доцент кафедри управління Інституту суспільства.

ІІІ МІСЦЕ

• Міняйло Артем, студент Інституту суспільства, групи ФІЛОСб-1-14-4.0д, напряму підготовки «Філософія» – зі спеціальності “Філософія. Релігієзнавство” (місце і дата проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 13-14.04. 2016р.)

Науковий керівник – доцент кафедри філософії Інституту суспільства Брижнік Віталій Миколайович, кандидат філософських наук.