Ви тут: Головна Інформація Студентам Наука Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт Переможці ІІ (заключного) етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук

Переможці ІІ (заключного) етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук

2010/2011 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

І МІСЦЕ

  • Токар Іванна, студентка четвертого курсу Гуманітарного інституту у галузі “Українська мова, література (у т.ч. методика їх викладання)” .

Науковий керівник – Караман Станіслав Олександрович, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри української мови Гуманітарного інституту;

  • Семак Володимир, магістрант Гуманітарного інституту у галузі “Педагогічні науки”.

Науковий керівник – Макаренко Ольга Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, доцент кафедри теорії та історії педагогіки Гуманітарного інституту.

 

ІІ МІСЦЕ

 

  • Годлевська Юлія, студентка четвертого курсу Гуманітарного інституту у галузі “Романо-германські мови та літератури”.

Науковий керівник – Гусейнова Олена Григорівна, старший викладач кафедри української літератури, компаративістики і соціальних комунікацій Гуманітарного інституту;

  • Кохніченко Оксана, студентка п’ятого курсу Педагогічного інституту у галузі “Педагогічні науки”.

Науковий керівник – Осколова Мар’яна Дмитрівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії початкової освіти те методик викладання дисциплін гуманітарного циклу Педагогічного інституту;

  • Михайловська Анна, Нікольська Анна, студентки другого курсу Інституту людини у галузі “Педагогічна та вікова психологія”.

Науковий керівник – Неведомська Євгенія Олексіївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри анатомії і фізіології людини Інституту людини;

  • Майборода Тетяна, магістрантка Гуманітарного інституту у галузі “Історичні науки”.

Науковий керівник – Іванюк Олег Леонідович, старший викладач кафедри історії України Інституту суспільства.

  • Лещенко Анастасія, студентку третього курсу Інституту людини у галузі “Педагогічні науки”.

Науковий керівник – Денисюк Олена Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Інституту людини.

 

ІІІ МІСЦЕ

 

  • Комлик Вікторія, студентка третього курсу Гуманітарного інституту у галузі “Фізичне виховання та спорт”.

Науковий керівник – Поляничко Олена Миколаївна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри фізичного виховання Гуманітарного інституту.

  • Охман Яна, студентка другого курсу Інституту людини у галузі “Корекційна педагогіка”.

Науковий керівник – Лях Тетяна Леонідівна, доцент, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Інституту людини.

  • Дедкало Юлія, студентку четвертого курсу Інституту суспільства у галузі “Історичні науки”.

Науковий керівник – Тарасенко Ольга Олексіївна, доцент, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України Інституту суспільства.


2011/2012 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

І МІСЦЕ

 

  • Постой Ірина, студентка другого курсу Гуманітарного інституту у галузі “Романо-германські мови та літератури”.

Науковий керівник – Бітківська Галина Володимирівна, доцент, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри світової літератури Гуманітарного інституту.

  • Строкач Ольга, студентка третього курсу Інституту людини у галузі “Корекційна та соціальна педагогіка”.

Науковий керівник – Журавель Тетяна Василівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Інституту людини.

 

ІІ МІСЦЕ

 

  • Михайловська Анна, студентка другого курсу Інституту людини; Бондаренко Роман студент другого курсу Гуманітарного інституту у галузі “Педагогічна та вікова психологія”.

Науковий керівник – Неведомська Євгенія Олексіївна, доцент, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри анатомії і фізіології людини Інституту людини.

  • Медведська Євгенія, студентка п’ятого курсу Інституту мистецтв у галузі “Мистецтвознавство”.

Науковий керівник – Кузьменко Галина Василівна, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Інститут мистецтв.

  • Ольшанська Катерина, студентка другого курсу Гуманітарного інституту у галузі “Переклад”.

Науковий керівник – Чала Юлія Петрівна, доцент, кандидат філологічних наук, доцент кафедри перекладу Гуманітарного інституту.

  • Шелест Наталія, студентка четвертого курсу Педагогічного інституту у галузі “Педагогічні науки”.

Науковий керівник – Мартиненко Світлана Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін Педагогічного інституту.

  • Юрченко Ірина, студентка третього курсу Гуманітарного інституту у галузі “Гендерні дослідження”.

Науковий керівник – Гусейнова Олена Григорівна, старший викладач кафедри української літератури, компаративістики і соціальних комунікацій Гуманітарного інституту.

 

ІІІ МІСЦЕ

 

  • Карпенко Анастасія, студентка п’ятого курсу Інституту суспільства у галузі “Інформатика та кібернетика”.

Науковий керівник – Василевич Леонід Федорович, кандидат технічних наук, доцент кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін Інституту суспільства.

  • Смислова Тетяна, студентка четвертого курсу Педагогічного інституту у галузі “Педагогічні науки”.

Науковий керівник – Бєлєнька Ганна Володимирівна, доктор педагогічних наук, доцент, заступник директора з наукової роботи Педагогічного інституту.

  • Токар Іванна, студентка п’ятого курсу Гуманітарного інституту у галузі “Українська мова, література (у т.ч. методика їх викладання)” .

Науковий керівник – Караман Станіслав Олександрович, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри української мови Гуманітарного інституту;

  • Шамаріна Анастасія, студентка другого курсу Інституту суспільства у галузі “Історичні науки”.

Науковий керівник – Іванюк Олег Іванович, кандидат історичних наук, старший викладач кафедри історії України Інституту суспільства.


2012/2013 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

І МІСЦЕ

 

  • Євсович Тетяна, студентка четвертого курсу Педагогічного інституту у галузі “Педагогічні науки”.

Науковий керівник – Дубовик Світлана Григорівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін Педагогічного інституту.

  • Качанюк Наталія, магістрантка Інституту людини у галузі “Корекційна освіта та соціальна педагогіка”.

Науковий керівник – Єжова Тетяна  Євгенівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини.

 

ІІ МІСЦЕ

 

  • Недашківська Дарина, студентка п’ятого курсу Гуманітарного інституту у галузі “Теорія і методика професійної освіти”.

Науковий керівник – Терентьєва Наталія Олександрівна, доцент, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та історії педагогіки Гуманітарного інститут.

 

ІІІ МІСЦЕ

 

  • Дудар Марія, студентка третього курсу Гуманітарного інституту у галузі “Гендерні дослідження”.

Науковий керівник – Кудряшова Оксана Валентинівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури, компаративістики і соціальних комунікацій Гуманітарного інституту.

  • Норкін Ілля, студент четвертого курсу Гуманітарного інституту у галузі “Фізичне виховання та спорт”.

Науковий керівник – Корнійко Уляна Володимирівна, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри фізичної культури та спортивної майстерності Гуманітарного інституту.

  • Шлапунова Наталія, магістрантка Гуманітарного інституту у галузі “Романо-германські мови та літератури”.

Науковий керівник – Чеснокова Ганна Вадимівна, професор, кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології Гуманітарного інституту.

  • Осокіна Юлія, студентка третього курсу Гуманітарного інституту у галузі “Переклад”.

Науковий керівник – Чала Юлія Петрівна, доцент, кандидат філологічних наук, доцент кафедри перекладу Гуманітарного інституту.

  • Патлатюк Ірина, студентка четвертого курсу Інституту суспільства у галузі “Історичні науки”.

Науковий керівник – Іванюк Олег Іванович, кандидат історичних наук, старший викладач кафедри історії України Інституту суспільства.

  • Нестеренко Людмила, студентка третього курсу Гуманітарного інституту у галузі “Соціолінгвістика”.

Науковий керівник – Доценко Олена Леонідівна, доцент, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Гуманітарного інституту.


2013/2014 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
 
 
І МІСЦЕ
 
  • Хрієнко Дарина, студентка третього курсу Педагогічного інституту у галузі “Педагогічна та вікова психологія”.

Науковий керівник – Гріньова Ольга Михайлівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Педагогічного інституту.

  • Бєлишева - Кімнатна Анастасія Михайлівна, студентка шостого курсу Інституту людини у галузі “Корекційна та соціальна педагогіка”.

Науковий керівник Лях Тетяна Леонідівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Інституту людини.

 

ІІ МІСЦЕ

 

  • Бунтовська Інна Анатоліївна, студентка третього курсу Гуманітарного інституту у галузі “Романо-германські мови і літератури”.

Науковий керівник – Бугрій Анастасія Сергіївна, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри англійської філології Гуманітарного інституту.

  • Линьов Всеволод Костянтинович, студент шостого курсу Інституту суспільства у галузі “Інформаційна безпека”.

Науковий керівник – Бессалов Анатолій Володимирович, доктор технічних, професор кафедри інформатики Інституту суспільства.

  • Висоцька Марія Іванівна, студентка третього курсу Педагогічного інституту у галузі “Педагогічні науки”.

Науковий керівник – Бондаренко Геннадій Леонідович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової освіти та методик гуманітарного циклу Педагогічного інституту.

 

ІІІ МІСЦЕ

 

  • Байрамли Сабіна Мубазіровна, студентка третього курсу Гуманітарного інституту у галузі “Українська мова і література (у т.ч. методика їх викладання)”.

Науковий керівник – Башкирова Ольга Миколаївна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури, компаративістики і соціальних комунікацій Гуманітарного інституту.

  • Купрієнко Вероніка Миколаївна, студентка третього курсу Інституту суспільства у галузі “Політичні науки”.

Науковий керівник – Купрій Тетяна Георгіївна, кандидат історичних наук, доцент кафедри філософії Інституту суспільства.

  • Дудар Марія Олександрівна, студентка четвертого курсу Гуманітарного інституту у галузі “Гендерні дослідження”.

Науковий керівник – Кудряшова Оксана Валентинівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури, компаративістики і соціальних комунікацій Гуманітарного інституту.

  • Горай Марія В’ячеславівна, студентка третього курсу Гуманітарного інституту у галузі “Переклад”.

Науковий керівник – Чала Юлія Петрівна, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри перекладу Гуманітарного інституту.

  • Ященко Дар’я Олегівна, студентка третього курсу Гуманітарного інституту у галузі “Соціолінгвістика”.

Науковий керівник – Доценко Олена Леонідівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Гуманітарного інституту.

 


 

 

 

2014/2015 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

І МІСЦЕ

  • Дудар Марічка , студентка п’ятого курсу Гуманітарного інституту у галузі «Гендерні дослідження». Науковий керівник – Кудряшова Оксана Валентинівна, доцент кафедри української літератури, компаративістики і соціальних комунікацій, кандидат філологічних наук, доцент;
  • Шкавро Володимир , студент шостого курсу Гуманітарного інституту у галузі «Українська мова, література (у т.ч. методика їх викладання)». Науковий керівник – Горошкіна Олена Миколаївна, професор кафедри української мови, доктор педагогічних наук, професор;
  • Ященко Дар’я , студентка четвертого курсу Гуманітарного інституту у галузі «Соціолінгвістика». Науковий керівник – Доценко Олена Леонідівна, доцент кафедри української мови, кандидат філологічних наук, доцент;
  • Магас Марія , студентка п’ятого курсу Педагогічного інституту у галузі «Педагогічні науки». Науковий керівник – Мартиненко Світлана Миколаївна, завідувач кафедри завідувач кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін, доктор педагогічних наук, професор;
  • Качуровська Вікторія , студентка п’ятого курсу Інституту людини у галузі «Корекційна та соціальна педагогіка». Науковий керівник – Лях Тетяна Леонідівна, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент.

ІІ МІСЦЕ

  • Тютюкіна Аліна , студентку ІІ курсу Гуманітарного інституту у галузі «Гендерні дослідження». Науковий керівник – Бітківська Галина Володмирівна, доцент кафедри світової літератури, кандидат педагогічних наук, доцент;
  • Новик Олеся , студентка другого курсу Гуманітарного інституту у галузі «Романо-германські мови і літератури». Науковий керівник – Бітківська Галина Володимирівна, доцент кафедри світової літератури, кандидат педагогічних наук, доцент;
  • Дениско Світлана, студентка шостого курсу Педагогічного інституту у галузі «Теорія і методика професійної освіти». Науковий керівник – Данієлян Анаіт Яшевна, доцент кафедри початкової освіти та методик природничо-математичних дисциплін, кандидат педагогічних наук;
  • Голубнича Юлія , студентка п’ятого курсу Інституту суспільства у галузі «Історичні науки». Науковий керівник – Срібняк Ігор Володимирович, завідувач кафедри всесвітньої історії доктор історичних наук, професор.

ІІІ МІСЦЕ

  • Литвиненко Світлана , студентка четвертого курсу Педагогічного інституту у галузі «Дошкільна освіта». Науковий керівник – Кишинська Алла Володимирівна, старший викладач кафедри дошкільної освіти, кандидат психологічних наук;
  • Феофентова Марина студентка четвертого курсу Педагогічного інституту у галузі «Початкова освіта». Науковий керівник – Кошарна Наталія Володимирівна , доцент кафедри іноземних мов і методик їх навчання кандидат педагогічних наук;
  • Редько Наталія , студентка п’ятого курсу Інституту суспільства у галузі «Інформаційні технології». Науковий керівник – Василевич Леонід Федорович, доцент кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін, кандидат технічних наук, доцент;
  • Лимар Тетяна, студентка п’ятого курсу Інституту людини у галу зі «Педагогічна та вікова психологія». Науковий керівник – Циганчук Тетяна Володимирівна, доцент кафедри практичної психології, кандидат психологічних наук.

 


 

 

 

2015/2016 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

І МІСЦЕ

  • Рогозна Юлія, студентка четвертого курсу Інституту людини (група СРб -1-12-2.0д) – у галузі “Корекційна та соціальна педагогіка”.

Науковий керівник – Журавель Тетяна Василівна, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини, кандидат педагогічних наук.

  • Кольцова Юлія, студентка четвертого курсу Педагогічного інституту (група ДОб-3-12-4.0д) – у галузі “Дошкільна освіта”.

Науковий керівник – Лінник Олена Олегівна, доцент кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту, кандидат педагогічних наук, доцент.

  • Новик Олеся, студентка III курсу Гуманітарного інституту (група ФІТб-1-1-4.0д) – у галузі “Романо-германські мови і літератури”.

Науковий керівникБітківська Галина Володимирівна, доцент кафедри світової літератури Гуманітарного інституту, кандидат педагогічних наук, доцент.

 

ІІ МІСЦЕ

  • Бородавко Марія, студентка шостого курсу Педагогічного інституту (група ПОм-14-2.0.д) – у галузі “Педагогічні науки”.

Науковий керівникДубовик Світлана Григоріївна, доцент кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін Педагогічного інституту, кандидат педагогічних наук, доцент.

  • Лінкова Олена, студентка четвертого курсу Гуманітарного інституту (група РЗГб-1-12-4.0д) – у галузі “Соціальні комунікації”.

Науковий керівникГорбенко Галина Василівна, завідувач кафедри завідувача кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Гуманітарного інституту, кандидат педагогічних наук, доцент.

  • Захарчук Олеся, студентка четвертого курсу Гуманітарного інституту (група ВСРб-1-12-4.0д) – у галузі “Видавнича справа та редагування”.

Науковий керівник – Масімова Лариса Гагіківна, доцент кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Гуманітарного інституту, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент.

  • Малієнко Олександра, студентка четвертого курсу Інституту людини (КОб-1-12-4.0д) – у галузі “Корекційна та соціальна педагогіка”.

Науковий керівникСавенкова Ірина Іванівна, професор кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини, доктор психологічних наук, доцент.

  • Огарь Юлія, студентка шостого курсу Гуманітарного інституту (група ФІТб-1-13-4.0д) – у галузі “Українська мова і література (у т.ч. методика їх викладання)”.

Науковий керівник Дика Наталія Михайлівна, доцент кафедри української мови Гуманітарного інституту, кандидат педагогічних наук, доцент.

  • Мазніцький Сергій , студент шостого курсу Інституту мистецтв (група ММм-1-14-2.0д) – у галузі “Мистецтвознавство”.

Науковий керівник – Бондаренко Лариса Анатоліївна, доцент кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв, кандидат педагогічних наук.

 

ІІІ МІСЦЕ

  • Комарова Юлія, студентка ІІІ курсу Інституту суспільства (група ІСб-1-13-4.0д) – у галузі “Історичні науки”.

Науковий керівник – Баранова Наталія Валеріївна, доцент кафедри історії України Інституту суспільства, кандидат історичних наук.

  • Науменко Марина, студентка ІІІ курсу Педагогічного інституту (група ДОб-2-13-4.0д) – у галузі “Гендерні дослідження”.

Науковий керівник – Гріньова Ольга Михайлівна, доцент кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту, кандидат психологічних наук, доцент.

  • Топольницька Ольга, студентка ІV курсу Педагогічного інституту (група ПОб-3-14-2.0д) у галузі “Початкова освіта”.

Науковий керівник – Музика Олена Оксентівна, доцент кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту, кандидат психологічних наук.

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Студентам Наука Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт Переможці ІІ (заключного) етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук