Конкурс на участь у програмі Еразмус +!

Шановні студенти!

Оголошується конкурс на участь у програмі Еразмус+ від Європейської комісії на оплачувану поїздку на навчання на один семестр до Університету Фоджа (Італія)!

В конкурсі можуть прийняти участь студенти 2-го та 3-го курсу бакалаврату та студенти 1-го курсу магістратури спеціальностей: «Філологія (італійська), «Психологія», «Правознавство», «Журналістика»!

Вимоги до претендентів:

• достатній рівень знання англійської або італійської мови
  • високі оцінки за навчання
  • активна участь в Університетських заходах

Щоб прийняти участь у конкурсі, необхідно надіслати мотиваційний лист (чому саме Ви повинні поїхати на навчання до Італії) та рекомендаційний лист від кафедри, на якій Ви навчаєтесь до 23 жовтня 2015 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Виговська Ольга Сергіївна, Начальник відділу міжнародних зв’язків).

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 272-18-62