Шановні студенти-грінченківці спеціальностей педагогічного профілю!

В навчальних закладах м. Києва відкрито вакансії педагогічних працівників (вихователі в ДНЗ, вчителі початкових класів, вихователі групи продовженого дня, вчителі англійської, німецької, української мов, вчителі математики, інформатики фізкультури, музичного мистецтва, соціальні педагоги та практичні психологи) майже у всіх районах. Тож Ректорат Київського університету імені Бориса Грінченка всебічно сприяє працевлаштуванню студентів старших курсів, а саме:

- при працевлаштуванні Ви одержуєте можливість навчатися за індивідуальним графіком та пройти в обраному закладі практику.

За інформацією щодо актуальних вакансій звертайтесь до Навчального відділу інституту (факультету) або до Відділу практики і працевлаштування НМЦ стандартизації та якості освіти (044-272-15-67 - Оксана Леонідівна).

З повагою, Ректорат