Оголошується чергова сертифікація ЕНК!

Дата: 1 - 4 грудня 2015 року

Шановні колеги!

Якщо Ви розробили свій електронний навчальний курс і бажаєте подати його на сертифікацію - ознайомтесь із Положенням та зверніть увагу на такі обов'язкові кроки:

1. Подати ЕНК на кафедру для аналізу наукового рівня матеріалів курсу, відповідності змісту державним стандартам освіти, цілям і завданням курсу. Два експерти, призначені кафедрою, здійснюють змістовно-наукову експертизу, результати якої розглядаються на засіданні кафедри.

2. За умови позитивного рішення кафедри, зареєструватись для організації структурно-функціональної експертизи.

3. Рішення кафедри надати до НДЛ інформатизації освіти для організації структурно-функціональної експертизи у день електронної реєстрації. Шаблон рішення можете завантажити за посиланням.

4. Результати змістовно-наукової експертизи ЕНК доступні для перегляду всім співробітникам Університету за посиланням.

Графік проведення структурно-функціональної експертизи та сертифікації ЕНК на І семестр 2015 - 2016 н.р.