Відкриття Універсіади студентів в рамках «Фестивалю спорту» до Всесвітнього дня здоров’я

Дата: 6 квітня 2016 року
Початок: 14.00
Форма проведення: масовий культурно-спортивний захід
Місце проведення: Київський університет імені Бориса Грінченка, вул. Тимошенка, 13-Б, велика концертна зала, спортивні зали 228 та 229, тренажерна зала.

6 квітня 2016 року відбудеться урочиста церемонія відкриття Універсіади студентів в рамках «Фестивалю спорту» Університету Грінченка, попередні змагання з волейболу, загально-фізичної підготовки, настільного тенісу, шахів.

У програмі заходу:

• показ спортивного мотиваційного фільму від «АстудіЯ»;
  • презентація збірних команд Університету з гандболу, волейболу, жіночого футболу;
  • показові виступи учасників спортивних секцій з аеробіки та черлідингу;
  • показові виступи майстрів студентських творчих колективів Інституту мистецтв.

Відразу після церемонії у спортивних залах Університету розпочнуться змагання з різних видів спорту.

У роботі фестивалю візьмуть участь провідні спортивні журналісти країни, які спільно із студентами та фахівцями Університету започаткують конкурс студентських стартапів у царині спортивної журналістики та PR.

Заходи «Фестивалю спорту» триватимуть протягом квітня 2016 р.