Сертифікація ЕНК

Термін подання заявок: 9 - 15 травня 2016 року

Шановні колеги!

З 9 по 15 травня можна подати заявку на проведення структурно-функціональної експертизи Вашого ЕНК.

Обов’язково ознайомтесь із Положенням та зверніть увагу на такі обов'язкові кроки:

1. Подати ЕНК на кафедру для аналізу наукового рівня матеріалів курсу, відповідності змісту державним стандартам освіти, цілям і завданням курсу. Два експерти, призначені кафедрою, здійснюють змістовно-наукову експертизу онлайн, результати якої розглядаються на засіданні кафедри.

2. За умови позитивного рішення кафедри,можна зареєструватись для організації структурно-функціональної експертизи .

3. Рішення кафедри надати до НДЛ інформатизації освіти у день електронної реєстрації. Шаблон експертного висновку кафедри можете завантажити за посиланням.

4. Результати змістовно-наукової експертизи ЕНК доступні для перегляду всім співробітникам Університету за посиланням.

Детальна інформація та Графік проведення структурно-функціональної експертизи, сертифікації ЕНК на ІІ семестр 2015 - 2016 н.р.