V Всеукраїнська студентська науково-практична конференція “Українська минувшина: джерела, постаті, явища”

Дата: 17 травня 2016 року
Місце проведення: вул. М. Тимошенка, 13-Б, ауд. 504
Час: 10.00 - 16.00

17 травня 2016 року в Інституті суспільства відбудеться традиційна, щорічна V Всеукраїнська студентська науково-практична конференція “Українська минувшина: джерела, постаті, явища”

Будучи з самого початку свого існування – на рівні, ідеї, організації та реалізації – спільним доробком кафедри історії України та Студентського наукового товариства, конференція з кожним роком набирає обертів популярності, залучаючи до своїх поціновувачів молодь з різних куточків України, яких по-праву можна назвати студентською історичною елітою.

У цьому році окрім наших студентів – грінченківців, колег з Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Національного університету «Києво – Могилянська Академія», учасниками заходу стануть представники 8 вищих навчальних закладів України (з Чернігова, Черкас, Глухова, Ніжина, Дніпропетровська, Переяслав-Хмельницького, Кіровограда, Житомира) – 65 студентів-істориків, кожен з яких вже сьогодні робить свій внесок у розвиток історичної науки через призму дослідження історії України.

05 11 mynuvshyna