Дата: 12 травня 2016 р.
Місце проведення: Інститут людини Київського університету імені Бориса Грінченка (пр-т П. Тичини, 17)

12 травня 2016 року в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка відбудеться Студентська науково-практична конференція «Перші кроки у науку: психологія, соціальна педагогіка, корекційна освіта».

Традиційно на пленарному засіданні (11.35 - 12.35, ауд. 329) учасники конференції познайомляться з найцікавішими та найрезультативнішими науковими дослідженнями студентів-членів наукового товариства Інституту людини, проведеними у 2015/2016 н.р. Це переможці наукових конкурсів. олімпіад, члени наукових гуртків кафедр Інституту людини.

Цьогоріч це такі студенти, як-то:

1. Воронько Валерія, студентка н.п. "Корекційна освіта (логопедія) - "Лялька як персона: сучасний педагогічний підхід до особистісного розвитку дітей з особливими потребами";
  2. Лимар Тетяна, студентка н.п. «Практична психологія» - «Феномен страждання в архетипічних уявленнях українців»;
  3. Малієнко Олександра, студентка н.п. "Корекційна освіта (логопедія) - "Хронопсихологічне прогнозування розумового розвитку дітей старшого дошкільного віку";
  4. Паламарчук Михайло, студент н.п. «Психологія» - «Імідж студентського лідера очима студентів: результати психосемантичного дослідження»;
  5. Рогозна Юлія, студентка н.п. «Соціальна педагогіка» - «Профілактика жорстокого поводження з дітьми серед батьків неповнолітніх, які перебувають у конфлікті із законом»;
  6. Хвостовська Ганна, студентка н.п. «Психологія» - «Соціально-психологічні особливості емоційного вигорання у бортових провідників в авіаційній сфері».

Також працюватимуть три секції (12.40 - 14.20):

• Секція 1. Психологія сьогодення (327 ауд.);
  • Секція 2. Актуальні проблеми практичної психології (304 ауд.);
  • Секція 3. Актуальні проблеми соціальної педагогіки та соціальної роботи (329 ауд.).

Доповідачами будуть студенти другого магістерського рівня, які завершили роботу над власними магістерськими науковими дослідженнями.

Презентуватимуть вони результати досліджень у форматі "куча-печа".

А от слухачам (студентам-бакалаврам та студентам-магістрам першого курсу) пропонується інтерактивний формат участі у секціях: від рольової гри "Вчена спеціалізована рада" до Рейтингів з номінаціями тощо.