Конференція трудового колективу Університету

Дата: 30 вересня 2016 року
Місце проведення: вул. Маршала Тимошенка, 13-Б (актова зала)
Початок реєстрації: 12:00

30 вересня (п’ятниця) о 13:00 в актовій залі навчального корпусу № 1 (вул. Маршала Тимошенка, 13-Б) розпочне роботу Конференція трудового колективу Університету.

Просимо зауважити, що до 12:45 необхідно зареєструватись всім делегатам від структурних підрозділів!

1. Вибори членів лічильної комісії.

2. Про утворення постійно діючої Президії Конференції трудового колективу.

3. Про припинення повноважень попереднього складу Вченої ради.

4. Обрання виборних представників від структурних підрозділів до складу Вченої ради Університету.

5. Про внесення змін до Положення про Вчену раду Університету.

6. Прийняття Кодексу корпоративної культури Університету.

7. Прийняття Декларації академічної доброчесності.

8. Про перейменування вулиці Маршала Тимошенка в Оболонському районі міста Києва.

Список виборних представників від структурних підрозділів

до складу Вченої ради Університету

1. Бєлєнька Ганна Володимирівна – завідувач кафедри дошкільної освіти, Педагогічного інституту доктор педагогічних наук, професор.

2. Буніятова Ізабелла Рафаїлівна – завідувач кафедри германської філології Інституту філології, доктор філологічних наук, професор.

3. Відейко Михайло Юрійович – завідувач науково-дослідної лабораторії археології, доктор історичних наук, старший науковий співробітник.

4. Вінтонів Михайло Олексійович – професор кафедри української мови Інституту філології, доктор філологічних наук, доцент.

5. Воскобойнікова-Гузєва Олена Вікторівна завідувач кафедри бібліотекознавства та інформології Інституту журналістики, доктор наук із соціальних комунікацій, старший науковий співробітник.

6. Гаврилюк Олег Вікторович – завідувач кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Факультету права та міжнародних відносин, доктор економічних наук, професор.

7. Гладкова Валентина Миколаївна – професор кафедри управління Факультету інформаційних технологій та управління, доктор педагогічних наук, професор.

8. Даценко Юлія Олександрівна – радник ректора з правових та кадрових питань.

9. Дерека Тетяна Григорівна – завідувач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент.

10. Ковбасенко Юрій Іванович – завідувач кафедри світової літератури Інституту філології, кандидат філологічних наук, професор.

11. Кротова Тетяна Федорівна – професор кафедри дизайну Інституту мистецтв, доктор мистецтвознавства, доцент.

12. Лозова Ольга Миколаївна – завідувач кафедри практичної психології Інституту людини, доктор психологічних наук, професор.

13. Мартиненко Світлана Миколаївна – завідувач кафедри початкової освіти Педагогічного інституту, доктор педагогічних наук, професор.

14. Нікітенко Олександр Іванович – завідувач кафедри публічного та приватного права Факультету права та міжнародних відносин, доктор юридичних наук, професор.

15. Новохатько Леонід Михайлович завідувач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики, доктор історичних наук, професор.

16. Олексюк Ольга Миколаївна – завідувач кафедри теорії і методики музичного мистецтва Інституту мистецтв, доктор педагогічних наук, професор.

17. Рамський Андрій Юрійович – доцент кафедри фінансів та економіки Факультету інформаційних технологій та управління, доктор економічних наук, доцент.

18. Романенкова Юлія Вікторівна – завідувач кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв, доктор мистецтвознавства, професор.

19. Салата Оксана Олексіївна – завідувач кафедри Історії України Історико-філософського факультету, доктор філософських наук, професор.

20. Сегеда Тетяна Прокопівна – професора кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, доктор біологічних наук, старший науковий співробітник.

21. Сисоєва Світлана Олександрівна – завідувач науково-дослідної лабораторії освітології, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України.

22. Скрипник Тетяна Вікторівна професор кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини, доктор психологічних наук, старший науковий співробітник.

23. Хоружа Людмила Леонідівна – завідувач кафедри теорії та історії педагогіки Педагогічного інституту, доктор педагогічних наук, професор.

24. Чеснокова Ганна Вадимівна – професор кафедри англійської філології та перекладу Інституту філології, кандидат філологічних наук, професор.