Наукове товариство Університету розпочинає роботу англомовного кінодискусійного клубу

Дата: 7 жовтня

Час: 17.00

Місце проведення: ауд. 204, вул. М.Тимошенка, 13Б.

09 29 dyskusijnyj klub

Наукове товариство Університету Грінченка розпочинає роботу кінодискусійного клубу KUBG Movie Club.

Запрошуємо студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених переглянути біографічну драму Рона Говарда «Блискучий розум» (A Beautiful Mind). Фільм отримав чотири «Оскари», нагороду «Золотий глобус» і був відзначений декількома призами BAFTA.

Після перегляду передбачена робота в міні-групах.

Мова спілкування – англійська!

Запрошуємо всіх бажаючих зареєструватисяОписание: https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

Модератор кіноклубу – Тетяна Жулкевська, секретар Наукового товариства, викладач кафедри англійської філології та перекладу Університету Грінченка.

Запитання і пропозиції надсилайте на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.